FK CHMEL BLŠANY, FOTBALOVÝ TÝM Z ÚSTECKÉHO KRAJE

Dorostencům se dařilo, B-tým prohrál

Nejen ligové Áčko, ale i B-tým a mládežnické týmy Blšan sehrály o víkendu několik přípravných zápasů na jarní část sezony.

Most „B“ – Blšany „B“ 3:0 (2:0)

B-týmu chyběla většina tradičních hráčů, protože ti se v zimě připravují s ligovým mužstvem pod vedením trenéra Bílka. Nastoupila proto velice improvizovaná sestava, která na rezervu Mostu nestačila. Kromě hráčů přeřazených (většinou jen dočasně) do A-týmu, chybí také další podzimní opory: Čonka (hostování do AFK Chomutov), Ondřej Susser (hostování na Libiš), dále Kožíšek (na testech v Pardubicích) a Hůrka (dlouhodobě zraněn).

Sestava: Bartoš, Mašek, Vrábík (46.Gregor), Beránek M., Zlatohlávek, Zelinka, Frťala, Beránek T., Uhliar, Macháček

Blšany dorost – Most dorost 2:0

Starší dorost Blšan v sobotu porazil na fotbalovém turnaji Appolo cup v Souši dorost Mostu 2:0. Hrálo se na výborně připravené umělé trávě. Pro naše hráče to bylo první vítězství na turnaji, kde kromě mosteckého dorostu hrají už jen s dospělými mužstvy. Na turnaji odehrají celkem devět zápasů až do 4. března, týden potom začíná jarní část dorostenecké České fotbalové ligy. A Blšany se hned v prvním kole utkají se svým sobotním soupeřem – dorostem Mostu.

Blšany měly po celý zápas mírnou převahu, pomohla jim rychlá branka z úvodu zápasu. Z trestného kopu se trefil Koky. I druhý gól padl z trestného kopu, úspěšným střelcem byl Hudec. „Byl to první zápas podle našich představ. Kluci se sice ještě dopustili několika hrubých chyb, ale v zápase se jim povedla řada pěkných akcí,“ řekl blšanský trenér Pavel Koutenský.

Blšany: Branda – Raba, Paul, Vlk, Hudec – Koky, Zlatohlávek, Slípka, Erler – Podroužek, Zápotocký.
Během zápasu střídali brankář Makrlík, Horvát, Trup, Kalivoda, Forgáč.

Blšany dorost B – Kněžice 3:2 (1:2)

Druhý zápas na turnaji v Krásném dvoře sehrály dorostenci B. V utkání byli fotbalisté Kněžic lepší, ještě osm minut před koncem o gól vedli. O jejich prohře rozhodly dvě chyby brankáře Schieferdeckera v závěru utkání.

Už v 9. minutě otevřel po úniku po křídle skóre kněžický Coňk. Ve 28. vyrovnal z pokutového kopu, který nařídil rozhodčí Bázler po faulu, Petr Olah. Ještě do poločasu šly Knežice opět do vedení díky nádherné střele Chadimy z trestného kopu. O vítězství Blšan se rozhodlo v závěru utkání, kdy brankáři Kněžic dvakrát vypadl míč z ruky, čehož blšanští mladíci dorážkami využili k otočení výsledku. V 82. dorážel Potměšil a v 88. minutě Meisner.

Utkání mladšího dorostu Blšan s Žatcem se na Žíželickém turnaji kvůli nevhodnému počasí nehrálo.

Zdroj: Deník Lučan

FK Chmel Blšany | 30.1.2006 11:54 | 816x přečteno

Komentáře

Komentáře nejsou pod tímto článkem povoleny.

Všechna práva vyhrazena | FKCHMELBLSANY.cz | info@fkchmelblsany.cz | XHTML | CSS | 5.6.2023 18:52:42