FK CHMEL BLŠANY, FOTBALOVÝ TÝM Z ÚSTECKÉHO KRAJE

Dorostenci smetli Chomutov, starší žáci zklamali

  Blšanské A-dorosty vstoupily do jarní části sezony dobře, když nedaly šanci   podprůměrnému Chomutovu. B-dorostům se bohužel nedařilo a žáci mají po víkendu   smíšené pocity. Mužský B-tým měl volno. Přípravky začínají jaro až příští týden,   mladší žáci „B“ o Velikonocích.

BLŠANY STARŠÍ DOROST ?A? – FC Chomutov 8:1 (5:1) (divize)

Chmelaři nedali soupeři nejmenší šanci. Zápas byl rozhodnut už v úvodních 15 minutách, kdy dali naši hráči po pěkných kombinacích tři branky. Svěřenci trenéra Kolmana hosty k ničemu nepustili, jedinou výjimkou byl odražený míč, který hosté poslali do sítě blšanského brankáře. Ve druhé půli už náš tým kontroloval hru a přidal další branky. Na těžkém terénu zvládli hráči Blšan roli favorita na výbornou a nakonec ještě litovali, že nedali slabému soupeři více gólů, protože i skóre by na konci sezony mohlo hrát roli.

Nezaváhal ani náš největší konkurent z Ústí nad Labem, který měl s Kalrovými Vary více práce, přesto nad nimi vyhrál 2:1 a stále tak má ztrátu jen 2 body. Ztrátu však utrpěl třetí Děčín, který na pražské Admiře pouze remizoval 2:2 a na Chmel nyní ztrácí už 6 bodů. Příští týden čeká naše dorostence těžší bitva v Karlových Varech, ale hodně práce bude mít i Ústí, které hostí silnou Roudnici.

BRANKY BLŠAN: 3× Zápotocký, 2× Trup, 2× Kyncl, 1× Hofmann
SESTAVA: Brejcha – Vávra, Hofmann, Maisner, Hudec – Süsser, Kyncl, Rulf (46. Horváth) – Zápotocký, Trup (63. Tománek), Lesniak (46. Mašek).

Za informace děkujeme kapitánovi Rudolfu Hofmannovi

BLŠANY MLADŠÍ DOROST ?A" – FC Chomutov 5:0 (-:-) (divize)

Svěřenci trenéra Koutenského se nenechali starším dorostem zahanbit a také si udělali s hostů tréninkového partnera. V tabulce se posunul o jednu příčku na 6.místo, o skóre před Junior Praha. Za týden v Karlových Varech to budou mít mladíci těžší.

Neštěmice – BLŠANY STARŠÍ DOROST ?B? 4:2 (krajský přebor)

Zápas průměrných přeborových týmů naše Béčko nezvládlo a v tabulce pokleslo na 8.místo. Bohužel se ukazuje, že za silným starším dorostem máme velkou kvalitativní mezeru. Pokud dorost postoupí do České ligy, bude se v létě muset hodně řešit, jak do Blšan přitáhnout nové hráče, protože jinak nebudeme mít ve vyšší soutěži šanci.

Neštěmice – BLŠANY MLADŠÍ DOROST ?B? 2:1 (krajský přebor)

Nejmladší dorostenci nestačili na vedoucí tým soutěže a zůstávají na 5.místě v tabulce.

BLŠANY STARŠÍ ŽÁCI – FŠ Most 2:6 (divize B st. žáků)

Naši kluci nezvládli bitvu dvou průměrných týmů a na vlastní hřišti překvapivě výrazně podlehli. V tabulce divize poklesli na 9. místo a jsou 5 bodů od sestupu.

BLŠANY MLADŠÍ ŽÁCI – FŠ Most 6:2 (divize B ml. žáků)

Mladší žáci porazili své soky z Mostu stejným způsobem, jako starší prohráli. Tým se v tabulce nachází na 4.pozici.

FK Chmel Blšany | 25.3.2007 22:03 | 718x přečteno

Komentáře

Komentáře nejsou pod tímto článkem povoleny.

Všechna práva vyhrazena | FKCHMELBLSANY.cz | info@fkchmelblsany.cz | XHTML | CSS | 5.6.2023 19:01:39