FK CHMEL BLŠANY, FOTBALOVÝ TÝM Z ÚSTECKÉHO KRAJE

Dorostenci opět zazářili, vyhrát dokázalo i Béčko

  Ani Karlovy Vary nedokázaly našemu staršímu dorostu znepříjemnit cestu za   postupem, naše mužstvo jim uštědřilo debakl. Starší žáci bohužel podruhé prohráli   a začínají padat do bojů o záchranu v divizi. Mladším žáků se naopak znovu dařilo.

BLŠANY MUŽI ?B? – Jiska Modrá 3:1 (2:1) (krajský přebor)

Libočanská juniroka, opět posílená hráči z A-týmu, si vyšlápla na druhý tým tabulky a nečekaně urvala 3 body! Mužstvo je stále poslední, ale už jen o skóre za Střekovem. Na 13. Domoušice je ztráta 3 body, na 12.Proboštov 4 body. Zatím není jasné, zda bude 14.místo stačit k záchraně, rozhodne vývoj v divizi B, kde jsou čtyři mužstva z Ústeckého kraje ohrožena sestupem.

Karlovy Vary – BLŠANY STARŠÍ DOROST ?A? 0:5 (0:3) (divize)

Karlovy Vary byly jediným týmem, který dokázal na podzim přivést z Blšan aspoň jeden bod, v listopadu se jim to povedlo za remízu 4:4. Jenže toto utkání bylo úplně o něčem jiném. Hrálo se na umělé trávě v Drahovicích.

informoval kapitán Rudolf Hofmann

Blšanský dorost se zpočátku musel srovnávat s povrchem, na který není příliš zvyklý. Jenže už po 10 minutách vstřelil první branku a krátce na to druhou. Od té chvíle Blšany kontrolovaly hru a soupeře do ničeho nepustily. Třetí branka už přinesla definitivní uklidnění a po poločase tak bylo o vítězi skoro rozhodnuto. Snad proto na začátku druhé půli mladíci trochu polevili v tempu, soupeř však nic nepředvedl. Postupně se Chmel opět dostal ke své hře a přidal ještě dvě pojišťující branky. Domácí se zmohli pouze na dlouhé nakopavané míče, které naše obranná řada posbírala. Blšany tak dovedly zápas do jasného vítězství i s nulou na kontě obdržených branek a kapitán Hofmann proto svým spoluhráčům poděkoval za skvěle odvedenou práci.

BRANKY: 10. Trup, 12. Trup, 28. Zápotocký, 71. Trup, 77. Hofmann
SESTAVA: Brejcha – Vávra, Řehák, Vlk, Meisner – Süsser (58. Kuhn), Kyncl (75. Mašek), Hofmann – Lesniak (46. Rámeš), Trup, Zápotocký

Bohužel pro tým, největší konkurent z Ústí nad Labem také nezaváhal a v pohodě zdolal Roudnici 3:0. Boj o první místo v divizi, zajišťující postup do vyšší soutěže, je tak stále vyrovnaný – Blšany mají 40 bodů, druhé Ústí 38b. Klíčový vzájemný souboj těchto nejsilnějších týmů proběhne příští týden v Blšanech! Na zápas pozveme i fanoušky, protože se pro dorostence bude jednat o zápas roku. Pokud vyhrají, budou už jednou nohou v České lize…

Karlovy Vary – BLŠANY MLADŠÍ DOROST ?A" 1:3 (1:2) (divize)

Mladší dorost, který na podzim poněkud zaostával za svými staršími kolegy, se na jaře rozjel, ale v tabulce zůstává na 6.místě. Přitom dokázal porazit těžkého soupeře – Karlovy Vary jsou v tabulce na 3.místě, hrály doma a to na pro Blšany nezvyklé umělé trávě! Ukazuje se, jak velký význam má vydařená letní příprava. Letos jí přálo počasí, což je pro Blšany nesmírně důležité, a navc se podařilo vyjet s oběma dorosty na soustředění, což loni nebylo. Hned je to vidět, obě hlavní dorostenecká mužstva své soupeře přehrávají a ukázají, že blšanský mládežniský fotbal stále patří výš než do divize!

Varnsdorf – BLŠANY STARŠÍ DOROST ?B? 2:1 (krajský přebor)

Po další porážce klesá rezervní dorost do dolní poloviny tabulky.

Varnsdorf – BLŠANY MLADŠÍ DOROST ?B? 3:1 (krajský přebor)

Mladší dorost „B“ zůstal na 6.místě

FK Teplice „B“ – BLŠANY STARŠÍ ŽÁCI 2:0 (divize)

Žáci neuspěli již podruhé za sebou proti týmu ze středu tabulky a klesají stále níže, nyní jsou už na 10.místě v tabulce čítající 14 týmů. Mají ale stále náskok 5 bodů na záchranu, pokud však budou pokračovat v současných výsledcích, je otázkou, jak dlouho to bude ještě platit.

FK Teplice „B“ – BLŠANY MLADŠÍ ŽÁCI 1:3 (divize)

Na krásném 4.místě se nyní nachází mladší žáci, když přivezli tři body z průměrných Teplic.

FC Chomutov – BLŠANY STARŠÍ PŘÍPRAVKA 0:7 (krajský přebor)

Starší přípravka nedala soupeři nejmenší šanci, už po půli vedla 3:0 a posunula se v tabulce už na pěkné čtvrté místo. Nyní je tak například výše, než Siad Most.

FC Chomutov – BLŠANY STARŠÍ PŘÍPRAVKA 2:1 (krajský přebor)

Nejmladší hoši po poločase vedli 1:0, ale domácí vývoj zvrátili a dotáhli zápas k výhře. Chmel je na 5.místě tabulky

FK Chmel Blšany | 2.4.2007 2:17 | 543x přečteno

Komentáře

Komentáře nejsou pod tímto článkem povoleny.

Všechna práva vyhrazena | FKCHMELBLSANY.cz | info@fkchmelblsany.cz | XHTML | CSS | 2.6.2023 17:36:48