FK CHMEL BLŠANY, FOTBALOVÝ TÝM Z ÚSTECKÉHO KRAJE

Dorostence čeká v sobotu zápas roku !

  Skoro jistě nejdůležitější utkání celé sezony má před sebou tým staršího   dorostu. Svěřenci trenéra Kolmana budou na vlastním hřišti hostit v přímém   souboji o první místo FK Ústí nad Labem a dělají vše pro to, aby zápas zvládli…

Pohled na tabulku je jasný. Blšanský A-dorost má na kontě 40 bodů, Ústí nad Labem 38 bodů. Třetí Děčín již výrazně zaostává, a tak je skoro jisté, že o postup do České ligy si to rozdají dva dorosty druholigových klubů z Ústeckého kraje. Podzimní vzájemný zápas skončil v Ústí nad Labem výhrou domácích 4:2, ale to byla také jediné porážka, kterou v letošní sezoně blšanský dorost utrpěl. Teď přichází odveta v Blšanech. Čas: 10:15; místo: hřiště č.2 v areálu FK Chmel Blšany. Půjde o hodně. Pokud vyhrají Blšany, utrhnou se v tabulce už o 5 bodů a budou jednou nohou v České lize ! Při remíze či výhře Ústí by zůstala situace vyrovnaná a rozhodl by zbytek jara.

Jak nás informoval kapitán blšanského dorostu, Rudolf Hofmann, ze strany Blšan se dělá vše pro to, aby se zápas zvládl. Příprava tento týden probíhá klasicky, tedy se čtyřmi tréninky. Jen po pátečním odpoledním tréninku se hráči nerozjedou domů, jak je obvyklé, ale zůstanou na noční přespání v blšanském hotelu. K zápasu bude nominováno 16 hráčů a ti si tak poprvé v životě vyzkouší předzápasový režim běžný u mužů. Ubytováním na hotelu chce vedení klubu zajistit hráčům co nejlepší podmínky před klíčovým zápasem jara.

Trenér Kolman se vydal před týdnem do Ústí, aby viděl jejich mistrovský zápas s Roudnicí. Pečlivě si dělal poznámky, takže bude moci svému týmu dát dostatek informací o soupeři. Nespí se ovšem ani v krajském městě. Také zástupci ústeckého fotbalu si nenechali ujít poslední zápas Blšan v Karlových Varech. Oba kluby se snaží vysondovat maximum z tábora soupeře. My můžeme aspoň prozradit, že v týmu Blšan naštěstí nejsou žádná zranění, jen pár nachlazení, která se dávají rychle do pořádku. V sobotu by tak Chmel měl nastoupit v optimální sestavě.

Tento zápas by mohl oslovit i blšanské fanoušky, kteří nemají v sobotu dopoledne zrovna nic důležitého na práci. Co takhle si výjimečně zajít na fotbalový dorost? Uvidíte to nejlepší z mládežnické kopané Blšan, a možná i některé hráče, kteří budou v létě přijati do A-týmu. Jako předkrm k nedělnímu utkání mužů opravdu ideální. Kluky by jistě podpora fanoušků potěšila a soupeře překvapila.

Nezbývá než doufat, že se našim mladíkům sobotní zápas povede a vyhrají, čímž by udělali snad rozhodující krok k návratu do České ligy.

FK Chmel Blšany | 5.4.2007 4:12 | 526x přečteno

Komentáře

Komentáře nejsou pod tímto článkem povoleny.

Všechna práva vyhrazena | FKCHMELBLSANY.cz | info@fkchmelblsany.cz | XHTML | CSS | 30.9.2023 15:16:02