FK CHMEL BLŠANY, FOTBALOVÝ TÝM Z ÚSTECKÉHO KRAJE

Dorost vyhrál popáté za sebou, mladší žáci dali 6 gólů

  Rezervní mužstvo Blčan, které je jinak pod správou klubu z Libočan u Žatce,   utrpělo další ostudný debakl. Bez posil se zřejmě nemá šanci zachránit v přeboru.   Ostatní týmy Chmelu mají jiné starosti a spíš pokukují po postupových příčkách   Nejlépe jsou na tom A-dorosty, které vyhrály těžké zápasy s Admirou Praha.

BLŠANY ?B? – Proboštov 0:7 (0:2) (krajský přebor mužů)

Po nadějné remíze v Domoušicích přišel šok v podově ostudné prohry se slabým Proboštovem, který do té doby nevyhrál ani jeden zápas! Libočanská rezerva Blšan je s dvěma body jasně poslední v tabulce. Jediné co nás může těšit je to, že pod hlaviščkou Blšan hraje tým z Libočan jen do konce této sezony… (podrobnosti o budoucnosti B-týmu přineseme v průběhu nadcházejícího týdne)

Admira Praha – BLŠANY STARŠÍ DOROST ?A? 1:2 (1:0) (divize)

Velmi důležité vítězství našich dorostenců! Těžký zápas mladíci zvládli přes nepříznivý stav po prvním poločase a vyhráli již pátý zápas za sebou! V tabulce je tým stále na třetím místě, protože ani Ústí, ani Děčín nezaváhaly a stále jsou před námi. Děčín je první s 18 body, Ústí druhé s 15 a Blšany třetí také s 15 body. Za námi je Kladno „B“ s 13 body, to ale nemůže postoupit. Příští víkend může být důležitý. Náš tým hostí průměrný Sokolov a měl by vyhrát, naopak Ústí s Děčínem se utkají ve vzájemné souboji a minimálně jeden z nich ztratí body, což nám bude vyhovovat. Zdá se totiž, že postupová hra bude mít obsazení Blšany, Děčín, Ústí. Budeme se na jaře radovat my?

Admira Praha – BLŠANY MLADŠÍ DOROST ?A" 1:3 (0:3) (divize)

Výhra nad Admirou vynesla Blšanům už 4. příčku v tabulce, což je určitě pěkné. Mladší dorost se nemusí hnát za postupem, ten mohou vybojovat jen starší dorostenci- na výsledcích mladších nezáleží. I tak jsou dobré výsledky svěřenců kouče Koutenského příjemné. Svědčí to o kvalitě našich mladých hráčů.

BLŠANY STARŠÍ DOROST ?B? – Brozany 3:2 (krajský přebor)

Rezervní dorost sice znovu vyhrál, ale v tabulce je stále dost nízko – až na 8.příčce, má 11 bodů. Soutěž je ale velmi vyrovnaná. Příští týden čeká mladíky těžké utkání v Litvínově, který vede tabulku. Úspěchem by tam byla i remíza.

BLŠANY MLADŠÍ DOROST ?B? – Brozany 3:1 (krajský přebor)

Toto vítězství rozhodně není něco, co bychom měli oslavovat, protože Brozany jsou nejslabším celkem přeboru. Nicméně tři body jsou plnohodnotné a posunuli kluky na 6.místo v tabulce s celkem 12 body.

Karlovy Vary – BLŠANY STARŠÍ ŽÁCI 2:1 (divize B st. žáků)

Karlovy Vary patří mezi nejsilněší týmy soupeře, porážka s nimi nám zřejmě zavřela cestu k boji o postup do České ligy. Takto má Chmel na kontě 8 bodů a je na 6.místě. Vedou právě Karlovy Vary, jež získaly zatím 13 bodů.

Karlovy Vary – BLŠANY MLADŠÍ ŽÁCI 1:6 (divize B ml. žáků)

Ročník 1994 je v Blšanech nesmírně silný. Před dvěma lety tato generace vyhrála přebor Ústeckého kraje, loni neměli jako B-tým konkurenci mezi mladšími žáky okresů Chomutov Louny, letos skvěle hraje na divnizní úrovni., což prokázala i o tomto víkendu. V tabulce jsou kluci se ziskem 12 bodů na pěkné třetí pozici.

BRANKY: 7.Hynek Vladislav , 12.Holík Pavel, 24.Hynek Antonín, 31.Vopat Ladislav, 56.Hynek Antonín, 58.Gedeon Patrik… nejlepší výkony: brankář Kalbač, obránce Antonín Hynek

Litvínov – BLŠANY STARŠÍ PŘÍPRAVKA 3:1 (krajský přebor)

Situace přípravky není moc růžová. Po porážce klesla už na 9.místo, přitom již 11 .pozice je sestupová! Zatím tým získal jen 6 bodů ze stejného počtu zápasů. Příštáí týden musí zabrat proti slabým Lounům.

Litvínov – BLŠANY MLADŠÍ PŘÍPRAVKA 1:2 (krajský přebor)

Páté místo s 10 body není žádná sláva, ale ani to není špatné. Pod námi je třeba Junior Teplice, tradičně silný tým…

FK Chmel Blšany | 24.9.2006 0:00 | 629x přečteno

Komentáře

Komentáře nejsou pod tímto článkem povoleny.

Všechna práva vyhrazena | FKCHMELBLSANY.cz | info@fkchmelblsany.cz | XHTML | CSS | 29.5.2024 5:25:25