FK CHMEL BLŠANY, FOTBALOVÝ TÝM Z ÚSTECKÉHO KRAJE

Dorost vyhrál i na Admiře, ale lehké to neměl

  Starší dorost zvítězil na půdě průměrného divizního celku z Kobylis 2:1, mladší   přidal o jednu branku víc. Výhry jsou důležité, ale cesta k nim byla hodně složití.   Nabízíme vám tradiční hodnocení zápasu mladšího dorostu od trenéra Pavla   Koutenského.

Zápas začal od úvodního hvízdnutí sudího ve velkém tempu , žádné oťukávání soupeřů. Výborně začal Chmel- už v 9.minutě výborně zahrál Sčislák trestný kop, před brankou míč hlavou poslal do sítě domácích Bůžek- 1:0 pro Blšan. V 16.minutě jsme proměnili další trestňák Sčisláka z 25 metrů a bylo to 2:0. Už za dvě minuty přišla třetí stadardka, Sčislákův kop tečoval Holán a Bůžek zvýšil přesnou střelou na 3:0 pro Blšany ! Fantastický vstup do zápasu si pochvaloval i trenér Koutenský, ocenil své svěřence za hru plnou nápadů a plnění před zápasem určeného systému. Po 25.minutě začal hrát Chmel víc nepřesně a tím se připravoval o další šance. Ve 38.minutě zahrál Kunický rukou v pokutovém území, ale rozhodčí (naštěstí pro Blšany) penaltu neodpískal. I tak byla závěrečná čtvrthodinka prvého poločasu v režii Blšan, naši hráči ale další gól vstřelit nedokázali.

Ve druhém poločase už Blšany nahrály tak dobře, v našem týmu nastala chaotická hra a žádný hráč nedokázal zvednou tým k větší organizovanosti. Prvním negativem se stalo už zranění Kunického, který musel být střídán po souboji, v němž si natáhl lýtkový sval. O dvě minuty později chyboval při malé domů brankář Krejčí, ale Horvát na poslední chvíli zachránil odkopem. To se už nepodařilo v 60.minutě, kdy zaváhali naši stopeři, brankář Krejčí pustil lehký míč za sebe a hráči Admiry ho dorazili do branky – 3:1. Po inkasovaném gólu Chmelaři znervózněli a kazili přihrávky. Poté měl Chmel dvě standardní situce, ale hráči se nepokusili o nacvičený signál, naopak vyslali dvě slabé střely, které k ničemu nevedly. V 70.minutě krásně poslal míč do vápna z rohu Lesniak, ale hráči Blšan se vůbec k ničemu nedostali, míč proletěl vápnem, i když mají hráči Blšan určené pořadí náběhu při rozích. V závěru měla převahu domácí Admira, naštěstí bez gólového vyjádřejí.

Zápas tak skončil výhrou Blšan nad pražskou Admirou 3:1, ale především špatný přístup hráčů a nedisciplinovaný výkon bez soustředěnosti ve druhém poločase je varující pro příští zápasy…

FK Admira Praha – FK Chmel Blšany 1:3 (0:3) – mladší dorost „A“

hráno dne: 24.9.2006 na trávě

SESTAVA: Krejčí (3) – Ščislák (5) – Kunický (4) (58.Tománek), Hynek (4), Horvát (5) – Smékal (6), Lesniak (4), Oláh (4), Podroužek (4) (62.Tonka) – Holán (3), Bůžek (7) (41.Tatár – 3) (78.Erneker)

Známka udává kvalitu výkonu: 10 – mimořádně vynikající, 9 – excelentní, 8 – výborný , 7 – velmi dobrý, 6 – dobrý, 5 – průměrný, 4 – podprůměrný, 3 – slabý, 2 – mizerný, 1 – katastrofální

Zpracováno na základě podkladů trenéra Pavla Koutenského, kterému tímto děkujeme.

FK Chmel Blšany | 25.9.2006 22:40 | 520x přečteno

Komentáře

Komentáře nejsou pod tímto článkem povoleny.

Všechna práva vyhrazena | FKCHMELBLSANY.cz | info@fkchmelblsany.cz | XHTML | CSS | 6.12.2023 9:05:56