FK CHMEL BLŠANY, FOTBALOVÝ TÝM Z ÚSTECKÉHO KRAJE

Do Blšan se chystá úřadující mistr ligy

Sparta Sparta se konečně začíná rozjíždět, po nevydařeném podzimu chce v jarní části uspět a skončit na předních příčkách. Podaří se nám jí tyto plány znepříjemnit a získat nějaký ten bod?

Vzájemná bilance obou klubů bohužel mluví pro Spartu, poslednách šest zápasů jsme prohráli. Podzimní zápas skončil 5:2, naše goly vstřelili Polodna a Šelicha, který už v klubu nepůsobí. Jednu branku vstřelil i náš kapitán Vorel, bohužel však překonal našeho brankáře Daňka.
Ze všech 15 utkání se Spartou jsme vyhráli jediné, a to v ročníku 2001/2002. Zápas skončil 3:0, když branky vstřelili Devátý, Hogen a Sourada. Tomáš Pešír zažil svůj ligový debut, v 70. minutě střídal Devátého. Ze současného kádru hráli Vorel a již zmínění Devátý a Pešír, na lavičce pak seděl Obermajer. Na sparťanské straně pak utkání pamatují Blažek, M. Hašek a Drobný, který však tehdy ještě hrál za Blšany.

Sparta je aktuálně v tabulce na 6. místě, 8 bodů před naším týmem a ztrátou 21 bodů na vedoucí Liberec. Blšany však mají dvě dohrávané utkání k dobru, Sparta zatím neodehrála jediné. Pražané si však z fotbalové vísky chtějí odvést 3 body, které by je výrazně přiblížily k pohárové Evropě. ?Sparta jede do Blšan s jednoznačným cílem vyhrát. Chceme si odvést tři body, to je náš cíl." řekl pro server www.sparta.cz sparťanský trenér Griga, velký kamarád a bývalý spoluhráč Michala Bílka z dob „železné Sparty“.

Sparta bude v zápase postrádat ze širšího kádru Jeslínka, který má zvýšenou teplotu a Herzána, který se po delší odmlce rozehrává v druholigovém béčku. Po zdravotních problémech jsou Slepička a Poláček, avšak ti by měli být na zápas již plně připraveni.
Naše mužstvo by mělo kompletní, hrát by měl i Radek Šourek, který si odpykal čtyřzápasový trest za vyloučení v přípravném zápase.

Zápas začíná v neděli od 15:00, hřiště by mělo být naprosto v pořádku, počasí bude polojasné s přeháňkami. Hlavním rozhodčím bude Matějek, asistenty mu budou Košec a Goňa.
Zápas budete moci sledovat Online na těchto stránkách, s ohledem na kvalitu soupeře přineseme podrobné zprávy.

Kursy u sázkových kanceláří:

Tipsport: 5.50 – 2.25 – 3.80 – 1.10 – 1.50 (výhra Blšan – neprohra domácích – remíza – neprohra Sparty – výhra hostů)

Maxi-Tip: 5.50 – 2.25 – 3.80 – 1.08 – 1.50

Chance: 6.00 – 2.36 – 3.90 – 1.05 – 1.45

Betandwin: 6.25 – 3.65 – 1.47 (bez neproher)

Sportingbet: 5.75 – 3.40 – 1.57

Odkazy:

www.sparta.cz Oficiální stránky klubu

www.spartaforever.cz Jeden z mnoha fanouškovských webů Sparty

http://antisparta.kacena.com Spartu lze pouze milovat nebo nenávidět, nic mezi tím

http://blsany.webpark.cz/9.kolo.htm Reportáž z minulého vzájemného utkání…

http://fotbal.idnes.cz/foto.asp?… …fotografie z tohoto utkání

FK Chmel Blšany | 31.3.2006 16:56 | 692x přečteno

Komentáře

Komentáře nejsou pod tímto článkem povoleny.

Všechna práva vyhrazena | FKCHMELBLSANY.cz | info@fkchmelblsany.cz | XHTML | CSS | 25.9.2023 19:04:46