FK CHMEL BLŠANY, FOTBALOVÝ TÝM Z ÚSTECKÉHO KRAJE

Divizní překvapení. V Blšanech se hrálo

BLŠANY (jt) – Jen ti nejvěrnější skalní příznivci Chmelařů zamířili v sobotu dopoledne na fotbalový stadion mezi chmelnicemi. A čekalo je překvapení. Klobásy, ani steaky se sice nekonaly, ale fotbal se hrál.

Po blamáži z minulého kola se Sieglovi s Janouškem podařilo sehnat ještě čtyři hráče a nastoupit tak k utkání s Vilémovem. Hosté měli na nepočetném poli diváků jasnou převahu. Jedenáctka v bílém byla jako zjevení z čistého nebe a to také nad stadionem bylo. Od úvodních minut bylo jasné, kdo bude držet taktovku hry. Už ve 2. se ocitl před Krabcem sám Hyka, a gólman Blšan se překvapit nenechal. Českou uličku předvedli Buryánek s Očipkou, ale ten Krabce nepřekonal. To po centru Buryánka do vápna na nekrytého Šljiviče už Krabec kapituloval, když míč šel do jeho protipohybu.

Ve 13. pálil ze 20 metrů Salibašič, ale jen do tyče Krabcovy branky. Pak přišla chvilka domácích. Němec prošel obranou, našel v šestnáctce Kalanina, ale ten přestřelil. Ve 25. domácím zatrnulo, když chybu Siegla zachraňoval vyběhnutím Krabec, který se srazil s Dobešem. Ve 28. měl před sebou odkrytou branku Kopřiva, ale netrefil jí. Branka visela ve vzduchu a hosté se dočkali ve 37. minutě. Buryánek našel ve vápně Salibašiče a ten nedal brankaři Chmelařů šanci – 0:2. Tak také skočil první poločas.

Hosté se snažili i po přestávce, ale už míč do sítě dostat nedokázali. Ve 48. mířil do břevna Očipka. Za další minutu vytahoval Krabec na roh pokus Buryánka. Další minuta a opět byl u míče Buryánek, který našel Kopřivu, ten ale mířil nad. Další břevno zadunělo po pokusu Hyky přelobovat Krabce, který míč lehce přizvedl. Obrovskou šanci na snížení měl 68. Horvát z penalty po zákroku brankaře Loose na hráče Blšan. Horváth ji ale doslova zahodil a ani vyražený míč nebyl schopen poslat do prázdné branky. V 69. se řítil na branku Šljivič, ale Siegl mu stačil míč vypíchnout na roh. V závěru se ještě vyznamenal Krabec, když vychytal osamoceného Zadinu a nenachytal ho ani Hyka dalekonosným obloukem. Krabec se stačil vrátit a míč chytit.

FK Chmel Blšany – STAP Tratec Vilémov 0:2 (0:2)

Branky 11. Šljivič, 37. Salibašič.

Rozhodčí Štefan, Tauber, Pechanec, ŽK 2–1, 40 diváků.

Blšany: Krabec – Schuma, Dvořák, Siegl st., Lancz – Dvořák, Matura, Horváth, Kalanin, Nociar, Němec – Kopecký.


FK Chmel Blšany | 20.3.2012 11:14 | 1179x přečteno

Komentáře

Komentáře nejsou pod tímto článkem povoleny.

Všechna práva vyhrazena | FKCHMELBLSANY.cz | info@fkchmelblsany.cz | XHTML | CSS | 29.11.2023 22:37:27