FK CHMEL BLŠANY, FOTBALOVÝ TÝM Z ÚSTECKÉHO KRAJE

Divize: Stap Tratec Vilémov jede do Blšan, bude se hrát?

Vilémov – Sedmnácté kolo má na programu fotbalová divize B. Šestý SK Stap Tratec Vilémov, který před týdnem prohrál 1:2 v Žatci, jede do Blšan.

Hrát by se mělo dnes v 10.30 na půdě jasně posledního celku tabulky. Blšany mají navíc potíže s kádrem, díky kterým proti FK Litol nenastoupily a prohrály 0:3 kontumačně. „Sledujeme situaci Blšan a sami nevíme, s kým vůbec soupeř nastoupí,“ sdělil Deníku manažer Vilémova Libor Sklenář.

V Blšanech byste dle tabulky měli jet pro tři body.
Určitě tam jedeme v roli favorita. Pilně sledujeme média, jak to vůbec dopadne a s kým Blšany nastoupí. Zatím to je nejasné, ale může to být zajímavé a soupeř může mužstvo doplnit i o velmi dobré hráče s bohatými zkušenostmi z profi fotbalu a to by mohlo být nepříjemné. Uvidíme.

Trénovali jste přes týden zakončení? Lepší koncovka vás stála body v Žatci.
Vzhledem k pracovním povinnostem hráčů jsme měli tento týden pouze dva tréninky a samozřejmě se také zaměřili hlavně na naši zatím velkou slabinu, a to je koncovka. Na hřišti by se již mohl po zranění objevit Vavroušek, na druhou stranu asi nenastoupí kanonýr Dvořák, který má vleklé problémy s achilovkou.

Blšany před týdnem vůbec nehrály. Mohlo by se to na nich projevit?
Záleží, jak se jim podaří mužstvo na poslední chvíli doplnit, může to být nakonec i černý kůň jara, ale to se uvidí asi až po sobotním zápase, co se jim nakonec podařilo dát za tým dohromady.

Jak nepodcenit jasně poslední Blšany?
Pokud budeme hrát fotbal jako v Žatci a podaří se nám proměnit alespoň polovina brankových příležitostí, pak si myslím, že bychom tam měli vyhrát. Ale jelikož fotbal nemá logiku, může to být i naopak.Určitě soupeře nepodceníme, neboť vlastně ani nevíme, kdo proti nám nastoupí.

Můžete opět počítat s někým z Varnsdorfu?
Zatím je jisté, že s námi pojede duo bosenských hráčů – mladý Sljivič, který již za nás několikrát hrál, a nově i zkušený Salibašič, který hrál se sparťanským Grajciarem za ligový turecký Konyaspor a bude se u nás rozehrávat po zranění kolene.  Oba dva s námi ve čtvrtek i trénovali. Jestli k nim někdo přibude, se dozvíme později, ale myslím si, že už asi nikdo další nepřibude.

Autor: Jaroslav Zeman

Zdroj: http://decinsky.denik.cz/…0120317.html

FK Chmel Blšany | 17.3.2012 6:41 | 759x přečteno

Komentáře

Komentáře nejsou pod tímto článkem povoleny.

Všechna práva vyhrazena | FKCHMELBLSANY.cz | info@fkchmelblsany.cz | XHTML | CSS | 30.9.2023 14:41:46