FK CHMEL BLŠANY, FOTBALOVÝ TÝM Z ÚSTECKÉHO KRAJE

Disciplinární komise se s Chmelem nemazlila

logo ČMFS Hodně tvrdých trestů se dočkali hráči Blšan na čtvrtečním zasedání displinárních komisí ČMFS. Potrestáni byli tři hráči A-týmu a jeden hráč Béčka. Klub navíc dostal pokutu 100 000 Kč za „nedodržení pořadatelské služby“.

David Brunclík dostal za faul v utkání se Slováckem červenou kartu a disciplinární komise ČMFS ho za to odměnila zákazem startu na 3 ligová utkání. Náš záložník tak nebude moci nastoupit v neděli proti Ostravě, poté v Brně a ani následně doma proti Olomouci.

Radek Šourek viděl v posledním zápase od rozhodčího dvě žluté karty a tedy i červenou. Za čtvrtou žlutou nebude smět zasáhnout do jednoho utkání a to v neděli proti Ostravě. Za červenou kartu obdržel Šourek dvouzápasový podmíněný trest- to znamená, že sice už v Brně bude moci hrát, ale pokud by do konce sezony viděl další červenou, automaticky si bude muset v následujících dvou zápasech tento trest odpykat (společně s trestem za onu případnou další ČK)

Tomáš Pešír nebude smět hrát jeden zápas za čtyři žluté karty. Nastoupit tak nesmí proti Ostravě.

Michal Plánička z B-týmu byl komisí pro Čechy potrestán výjimečným trestem na 6 soutěžních utkání. V divizi B tak 29-letý fotbalista blšanské rezervy bude moci hrát znovu až 20.května, téměř v závěru sezony.

Při uzkých kádrech Blšan jsou všechny zmíněněné ztráty velmi nepříjemné a v kombinaci se zraněním Volka a smluvnímu zákazu pro Zehera jsou pro nadcházející víkend velkou komplikací. A-tým bude muset být posílen z Béčka, které pro změnu doplní někteří dorostenci.

Kapitolou samo o sobě je rozhodnutí o udělení pokuty 100 000Kč za to, že opilí fanoušci Sparty vběhli na blšanské hřiště při zápase Blšany-Sparta 2.dubna. Svaz bohužel nevydal návod, jak mají organizátoři těmto exhibicionistů zabránit v jejich konání. Pravděpodobně budou muset blšanští pořadatelé každého fanouška hostů držet po celý zápas za ruku. A nebo pár kilometrů před vesnicí otočit cedule na silnici, aby hulváti fandící Spartě do Blšan netrefili. Běhat v opilosti přece mohou i po polích, za což náš klub aspoň nebude muset platit. A blšanští diváci si budou moci v klidu vychutnat ligový fotbal.

FK Chmel Blšany | 14.4.2006 5:04 | 607x přečteno

Komentáře

Komentáře nejsou pod tímto článkem povoleny.

Všechna práva vyhrazena | FKCHMELBLSANY.cz | info@fkchmelblsany.cz | XHTML | CSS | 6.12.2023 9:22:30