FK CHMEL BLŠANY, FOTBALOVÝ TÝM Z ÚSTECKÉHO KRAJE

Další zápas bez gólů jsme sehráli v Jihlavě

FC Vysočina Jihlava Potřetí za sebou Chmel nedostal v ligovém utkání gól, ale protože ani žádný nedal, odjíždí z Jihlavy s bodem za remízu 0:0. Souboj slabých útoků tak dopadl přímo symbolicky

Zápas celkově nepřinesl příliš dobrý fotbal. Terén byl sice dobře připravený, ale díky dešti před zápasem a částečně i v jeho průběhu dost těžký. Úroveň hry odpovídala postavení obou týmů v tabulce, ale více to určitě musí mrzet domácí, protože pro nás je bod ze hřiště soupeře splěním cíle. Návštěva 1720 diváků což je ještě méně než obvykle bývá při víkendových zápasech v Blšanech.

V první poločase top byla jedna velká nuda, hrálo se hlavně uprostřed hřiště. Blšan neměly žádné velké šance, jen na začátku poločasu jsme si vypracovali několik rohových kopů, ale bez výsledku. Po zbytek času se Chmel jen bránil platonickému tlaku Jihlavy, ktrá ovšem porkazovala své (ne)kvality nejhoršího ligového útoku. Jediná šance domácích přišla už v 8.minutě, kdy brankář Chmelu Slavík pěkně a se štěstím zneškodnil nebezpečnou hlavičku záložníka Kadlece po centru Vladyky. To bylo skoro všechno, Jihlava měla problém dostat se do pokutového území.

Druhá půlka zápasu byla zajímavější především na začátku, kdy se více snažili i naši hráči. Velkou šanci měl v 48.minutě Lukáš Michal, který střílel poprvé v zápase za Blšany přesně na bránu, ale jeho dělovku zneškodnil Rzeszoto v bráně Jihlavy. O chvíli později se také Michal dostal do dobré pozice, ale tentokrát se netrefil přesně. Ježci pak ohrozili naší branku hlavičkou Kaplana, která ale nebyla pro Slavíka těžkým soustem. V 61.minutě blšanský Krejčí vyslal také dobrou střelu an bránu, ale gólman stál připraven. Pak ještě udělal horko před naší brankou Perniš, ale střelil v tísni nad.

Poslední čtvrtina hry se odehrála v oboustranné křeči, kdy ani jeden tým nedokázal nebezpečně zaútočit. Diváci nespokojeně odcházeli ještě před koncem záapsu, jakoby správně tušili, že v tomto utkání se branky nedočkají. Však také k vidění bylo tak málo šancí, že konečný výsledek 0:0 zcela odpovídá obrazu hry, nejen poměrem, ale i počtem branek. Blšany si v poklidu dokráčely pro cílenou remízu 0:0, což znamená, že i po tomto utkání má Jihlava i Blšany po 20 bodech a my tak zůstáváme o skóre za dnešním soupeřem na 15.místě.

FK Chmel Blšany | 25.3.2006 19:20 | 524x přečteno

Komentáře

Komentáře nejsou pod tímto článkem povoleny.

Všechna práva vyhrazena | FKCHMELBLSANY.cz | info@fkchmelblsany.cz | XHTML | CSS | 30.5.2023 10:49:43