FK CHMEL BLŠANY, FOTBALOVÝ TÝM Z ÚSTECKÉHO KRAJE

Další náš zápas odložen

Příbram Čekání Blšan na start nejvyšší soutěže se protahuje. Po domácím zápase s Ml. Boleslaví se neodehraje ani nedělní souboj proti Marile Příbram. Na vině je opět počasí.

Stadion Na Litavce je rozdělen na dvě půlky – jedna je přímo na slunci a je tedy pod značnou vrstvou vody, druhá je ve stínu pokryta ledem. Odstranění vody a ledu je za 2 dny nemožné, na neděli jsou hlášeny sněhové přeháňky. Proto svaz neváhal s verdiktem a oznámil odložení. V tomto kole se jedná o jediné utkání, které se neodehraje včas.

Pro náš klub je odložení utkání velmi nevýhodné. Už se nám totiž uzdravil Pavel Devátý a především je připraven i obránce Martin Muller, který pro zranění vynechal celou zimní přírpavu. Jedinou absencí by tak byl Radek Šourek, kterého disciplinární komise ČMFS potrestala čtyřzápasovým distancem. Naopak v týmu Příbrami by chyběla opora týmu, kapitán Otepka, který dostal trest na 4 utkání (zatím se neví, zda bude v náhradním termíu „mimo“ trest) a také obránce Navrátil, takže šance na úspěchy by měly Blšany v neděli značnou. Navíc toto je už druhé odložené utkání jara a tak je jasné, že naše mužstvo čeká pořádně nabitý program koncem března a v dubnu. Nicméně počasí se poručit nedá.

Nejhorší je ale skutečnost, že předpověď počasí je velmi nepříznivá i pro příští týden, a tak v reálném ohrožení už se ocitá i náš další domácí zápas, proti Siadu Most. Je možné, že se vedení klubu pokusí utkání raději přeložit jinam, například do Prahy, jako to udělala Jihlava, případně do Plzně, která je z Blšan blízko a taky má vyhřívaný trávník. Třeba se ale počasí umoudří, takže toto řešení bude na pořadu dne až za několik dní. Nicméně už teď je jasné, že nám dělá počasí velkou neplechu.

http://www.fkmarila.cz/…stadion3.jpg Přesně takhle pěkně nyní nevypadá příbramský stadion

FK Chmel Blšany | 24.2.2006 14:29 | 578x přečteno

Komentáře

Komentáře nejsou pod tímto článkem povoleny.

Všechna práva vyhrazena | FKCHMELBLSANY.cz | info@fkchmelblsany.cz | XHTML | CSS | 6.12.2023 9:34:06