FK CHMEL BLŠANY, FOTBALOVÝ TÝM Z ÚSTECKÉHO KRAJE

Další důležitý zápas, v Blšanech hraje Olomouc "B"

  Poslední tři zápasy se našemu mužstvu povedly, ale sloužily jen k dohnání bodové   ztráty, kterou jsme si vytvořili předtím. Teprve teď přichází zápas, který může   vnést do Blšan potřebný klid. Stačí zdánlivá maličkost – porazit v neděli na domácím   trávníku souseda v tabulce, rezervu Sigmy Olomouc. AKTUALIZOVÁNO

Na B-tým prvoligové Olomouce nemáme z podzimu dobré vzpomínky. Na Hané naši hráči vedli 1:0, ale nakonec podlehli 1:3. Nicméně to byla úplně jiná situace. Blšanům se tehdy nedařilo, naopak Olomouc „B“ se pohybovala ve středu tabulky. Nyní proti sobě nastupují 13. a 14. mužstvo tabulky, kdy se navíc Chmel dostal do velké formy a na domácím hřišti se začalo dařit. Přestože obě mužstva mají shodně 21 bodů, Blšany jsou favoritem utkání a ke spokojenosti vedou jen tři body. Za určitých okolností bychom se v případě výhry mohli posunout až na 11.místo tabulky! To je nesmírně lákavá představa. Ovšem stejné úvahy panují asi i v kabině Olomouce.

Olomoucká rezerva hrála stejně jako Blšany v posledním zápase nerozhodně. Jenže s remízou 0:0 s Hlučínem rozhodně spokojená nebyla. Celá Sigma Olomouc prožívá mizernou sezonu, nejen Béčko, ale i jejich prvoligový A-tým bojuje o záchranu. Nyní dochází v Olomouci k častým přesunům hráčů mezi B-týmem a A-týmem, což dělá z olomoucké rezervy velice nevyzpytatelného soupeře.

Blšanský trenér Bičovský by měl mít k dispozici téměř celý kádr, chybí jen Jan Poláček, který ale nebyl k dispozici už minulý týden proti Bohemians. Má poraněný přitahovač a podle lékařů to bohužel vypadá na nejméně měsíc léčení. Vykartovaný není před nedělním zápasem nikdo z našich borců. Je velmi pravděpodobné, že nedělní sestava se bude hodně podobat té z Bohemky. Úspěšný tým, byť třeba i ne přímo vítězný, se přece nemění. Ale vše je jako vždy v rukách trenéra Bičovského.

Pro blšanské fanoušky je nejvyšší čas začít chodit na fotbal ve větším počtu. Tým je ve formě, začíná se mu dařit a naposledy hrál i hodně dobrý fotbal. Jaro je v plném proudu, pěkné a teplé počasí přímo vybízí k návštěvě kopané, navíc se hraje důležitý přímý souboj o záchranu. Vidět pohromadě hráče jako je fotbalový pojem Jiří Novotný, ve stále větší formě hrající Tomáš Pilař a další kvalitní hráči včetně cizinců, to třeba na podzim v Blšanech už asi nepůjde. Aby i tak hrál Chmel nadále druhou ligu, k tomu můžeme udělat další velký krok už tuto neděli od 10:30.

Oficiální webové stránky soupeře: www.sigmafotbal.cz

FK Chmel Blšany | 20.4.2007 11:27 | 565x přečteno

Komentáře

Komentáře nejsou pod tímto článkem povoleny.

Všechna práva vyhrazena | FKCHMELBLSANY.cz | info@fkchmelblsany.cz | XHTML | CSS | 30.9.2023 15:43:47