FK CHMEL BLŠANY, FOTBALOVÝ TÝM Z ÚSTECKÉHO KRAJE

Chmelaři na úvod deklasovali Kadaň na jejím hřišti

FK Tatran Kadaň : FK Chmel Blšany 2:7 (1:3)


Blšanská tajenka byla v neděli odtajněna a vstup do nového ročníku KP se vydařil na výbornou. Po posledním přípravném utkání před týdnem rozdrtili Chmelaři Kryry dvouciferným rozdílem a stejně bojovně nastupovali také k nedělnímu utkání. 

Trenér Němec poskládal velice silný tým ze zkušených hráčů, jako je Macek a Pilař, které doplnil mladíky z Teplické juniorky: brankař Přemysl Lipš, obránce Zdeněk Rollinger  a útočník Lukáš Husák. Ty doplnili obránce Dominik Ferstel z juniorky Ústí nad Labem a odchovanec Teplic Lukáš Prückner, který působil v České Lípě, Karlových Varech a Hlavici do zálohy.
„Vstup do utkání se nám vydařil a během první pětiminutovky jsme dostali soupeře pod tlak a utkání jsme měli plně pod kontrolou. Pětice záložníků měla za úkol obsadit střed hřiště a to se nám dařilo. Po úvodní brance sice hosté krásnou brankou srovnali, ale trpělivou hrou se nám podařilo ještě do poločasu vstřelit další dvě branky. Hned po změně stran se nám podařilo dát dvě rychlé branky a o utkání bylo rozhodnuto. Domácím se po našem rohu podařilo díky nekoncentrovanosti obrany, která vedla diskuse s rozhodčím, sice snížit, ale to bylo z jejich strany vše. S výkonem a herním projevem jsem byl velice spokojen,“ zhodnotil nedělní utkání trenér Blšan, Josef Němec. „Myslím, že naše záloha v soutěži přímo nadstandardní. Ještě budu jednat s Houšteckým, který by měl zájem si někde zahrát dobrý fotbal,“ dodal trenér Chmelařů.
Rozhodčí: Mecl – Zítko, Šmíd.  ŽK 1:0.   
Branky: 21. Fefrčík, 78. Štádlík – 19., 33., 87. Prückner, 42., 51. Macek,  52. Pilař, 73. Farář.
Blšany: Lipš -  Rollinger, Ferstel, Nový, Macek, Pilař, Siegel ml., Prückner, Husák, Lancz, Farář.
Připraveni: Siegel Horst, Němec Josef, Vácha, David.

Za článek děkuji Jardovi Tošnerovi

FK Chmel Blšany | 12.8.2013 17:57 | 1158x přečteno

Komentáře

Komentáře nejsou pod tímto článkem povoleny.

Všechna práva vyhrazena | FKCHMELBLSANY.cz | info@fkchmelblsany.cz | XHTML | CSS | 2.6.2023 17:25:13