FK CHMEL BLŠANY, FOTBALOVÝ TÝM Z ÚSTECKÉHO KRAJE

Chmelaři i bez řady hráčů zvládli utkání v Krupce

KRUPKA – (jt) Po vyřazení z poháru čekal oslabený tým Blšan těžký soupeř Krupka, kterému však chyběl nejzkušenější hráč Rilke.

V zápase jako první zahrozil soupeř, kdy z rychlého protiútoku musel Jícha řešit situaci jeden proti jednomu. Vzápětí krásná kolmice Hrušky vyzvala Štochla jít sám na brankáře, ale bohužel své sólo zakončil na tyče soupeřovy brány. V 10. Vidlička zahrával roh a Boruta svým prvním gólem v dresu Blšan otevřel hlavou skóre. Jak bývá zvykem Chmelaři měli navrch v držení míče, ale domácí neustále hrozili dlouhými míči za obranu. Ve 27. domácím vyšel rychlý přechod do útoku a po centru se jim podařilo vyrovnat Černohorským. V tomto duchu probíhal celý první poločas.
Do druhé půle musel nastoupit Vacek na místo zraněného Šimona, ale svou úlohu zvládl velice dobře. I ve druhé půli byli hosté aktivní, především Míča, který byl tahounem středové řady a zaměstnával jak záložní řadu tak i stoperskou dvojici. V 62. po faulu na Míču, Boruta vstřelil svůj druhý gól z přímého kopu. O pět minut později po standartní situaci Vidlička perfektním nákopem do vápna vyzval Borutu ke vstřelení své třetí branky v zápase. V 72, minutě Němec perfektně pokryl míč a chytrá spolupráce s Míčou skončila čtvrtým gólem v síti soupeře. Krásný centr od Míčy zužitkoval hlavou Hruška. V 77. už musel vystřídat Němec a na jeho post zaskočil jinak brankař Natale. Svou úlohu zvládl velice dobře a v posledních minutách mužstvu hodně pomohl.
„Do zápasu s Krupkou jsme vstupovali s 10 zdravými hráči do pole a nemocným Vackem na lavičce náhradníků. Během jedno týdne se nám vytvořila rozsáhlá marodka ( Rajnoch, Maršálek, Cipruš, Zeman, Bohm a Jelínek ), kteří si odnesli z posledních dvou zápasů různá zranění. A jak bývá někdy zvykem (zákon schválnosti), tak o půli jsme přišli o levého obránce Šimona, který si poranil kotník po střetu se soupeřem. Na jeho post nastoupil Vacek, který bojoval s horečkou celý týden. Proto v tomto směru výsledek 4:1 je pro nás fantastický. Z mého pohledu bych chtěl hráčům poděkovat za zodpovědný výkon proti dobře organizovanému soupeři. Potěšila mě i vůle hráčů si navzájem na hřišti pomoci. Vypadali jsme jako tým a ne jako individualityů hodnotil utkání a výkon svých svěřenců trenér Marcel Lička.

TJ Krupka – FK Chmel Blšany 1:4 (1:1)
Branky: 27. Černohorský – 10., 62. a 67. Boruta, 73. Hruška.
Rozhodčí: Šmíd, Mecl, Doubek, ŽK 2:0, 120 diváků.
Sestava :  Jícha – Žampa, Vidlička, Bořuta, Šimon (46. Vacek) – Hruška, Homola, Míča – Zdichynec, Němec (77. Natale), Štochl.

Za článek děkuji Jardovi Tošnerovi ze Svobodného Hlasu

FK Chmel Blšany | 14.9.2015 11:00 | 1232x přečteno

Komentáře

Komentáře nejsou pod tímto článkem povoleny.

Všechna práva vyhrazena | FKCHMELBLSANY.cz | info@fkchmelblsany.cz | XHTML | CSS | 29.11.2023 23:18:12