FK CHMEL BLŠANY, FOTBALOVÝ TÝM Z ÚSTECKÉHO KRAJE

Čekání na omluvu!

   Na tragický zápas ve Vlašimi musí zareagovat i věčný optimista – Jaromír Hykl.

Je to možná poprvé co reaguji svým komentářem na jiný než domácí zápas. Ještě jsem se na těchto stránkách nevyjadřoval k utkání, které jsem neviděl. Nemohu však jinak a musím se svými pocity seznámit své přátele ? fanoušky FK Chmel.

Výsledek 1 :10 v ČFL je v každém případě potupný a ostudný. Vůbec při tom nezáleží, kdo z hráčů nastoupil či jaká byla předvedená hra. Fotbal se hraje na góly a ty bohužel přibývají pouze v naší brance. Výsledek, který naše mužstvo přivezlo z Vlašimi je urážkou všech věrných fanoušků. Ať již k němu došlo jakkoliv. Cítím se, jako bych dostal facku a pálí mne po ní nejen tvář, ale i moje blšanská dušička. Po zhlédnutém utkání doma s Libercem B jsem ve svém komentáři vyslovil mnoho nadějí a mnoho úvah, které se mi nyní zdají jako úvahy a naděje idiota. Taková zpráva, jaká přišla ze středečního zápasu je plivnutím do obličeje nám všem fanouškům nejen na tribunách v Blšanech, ale i v celé republice u ?onlajnů?, novin nebo na našem webu.

Už jste možná všichni poznali, že jsem jako fanda nenapravitelným optimistou a mnohdy jsem velice tolerantní ve svých soudech… Nikdy jsem neházel flintu do žita a pořád jsem se snažil jet na pozitivní vlně. Věřte, že po takovémto výsledku jsou můj optimismus i moje tolerance zatlačeny hodně, hodně do pozadí. Nejsem však tím, kdo opouští loď, když se potápí. Budu na její palubě dál ? to je jasné, ale pokud na ní budou i ti, kteří tu naší zmítající se kocábku potápí a nechají si dát potupných deset branek v mistrovském zápase, nejsem si jist zda na ní vydržím. Myslím, že si zasloužíme omluvu od všech, kteří mají na tomto ponižujícím výsledku svou vinu. Omluvu v tom smyslu, že v dalším důležitém utkání v Jablonci předvedou takový výkon, jaký od nich všichni očekáváme. Jiná alternativa myslím neexistuje. Vše ostatní jsou pouze výmluvy lidí, kteří tolik zklamali své věrné příznivce.

FK Chmel Blšany | 20.9.2007 21:00 | 748x přečteno

Komentáře

Komentáře nejsou pod tímto článkem povoleny.

Všechna práva vyhrazena | FKCHMELBLSANY.cz | info@fkchmelblsany.cz | XHTML | CSS | 2.6.2023 16:42:14