FK CHMEL BLŠANY, FOTBALOVÝ TÝM Z ÚSTECKÉHO KRAJE

Čeká nás dohrávaná bitva u Litavky

Marila PříbramVe středu od 17:00 v Příbrami odehraje Chmel dohrávané utkání 18.kola proti domácí Marile. Protože náš nadcházejí soupeř klesá tabulkou, můžeme nejbližší utkání označit i jako přímý souboj o záchranu.

Příbram si posledními výsledky zkomplikovala postavení v tabulce, nyní je až na 10.místě s 25 body, takže má o čtyři více než Blšany při stejném počtu odehraných zápasů. V minulém utkání prohrála Příbram ve Zlíně smolně 0:1 a v zápase byl za tvrdý zákrok vyloučen její zkušený obránce Penner, a tak proti Blšanům nebude moci nastoupit. Naopak do sestavy soupeře se vrací další třicátník Rudolf Otepka, klíčový záložník, který kvůli disciplinárnímu trestu nemohl odehrát čtyři utkání. Možná bude poněkud nerozehraný. V utkání patrně nastoupí i Lukáš Pleško, který v zimě odešel z Blšan právě do Příbrami.

Tým Chmelu by měl být kompletní, nejistý je pouze start Davida Brunclíka, který nenastoupil už v neděli proti Spartě pro lehké svalové zranění. Své jubilejní 100. ligové utkání v kariéře by měl v Příbrami odehrál blšanský útočník Tomáš Pešír. Jestliže svým nastoupením zaokrouhlí počet svých startů v Gambrinus lize na 100, mohl by i počet svých vstřelených branek zaokrouhlit, pro změnu na 10. V tuto chvíli má totiž na kontě 9 gólů… V porovnání s Blšany má Příbram daleko starší a především zkušenější kádr. Zatímco v Blšanech mají jen 3 hráči odehráno více než 100 ligových utkání, v týmu Příbrami je takových fotbalistů hned devět !

Bilance vzájemných zápasů s Příbramí má Chmel poměrně vyrovnanou, v posledních 10 zápasech přitom ani jednou neskončil zápas nerozhodným výsledkem, což je v české lize poměrně unikátní. Poslední měření sil skončilo v Blšanech 1:0 pro naše hochy, když svůj první ligový gól v životě vstřelil Jiří Bílek, který už v Blšanech nepůsobí. Naposledy v Příbrami se hrálo 2:1, ale to bylo v minulém ročníku ligy až ve 30.kole za obrovského vedra, kdy už ani jednomu týmu o nic nešlo. Poslední čtyři utkání Příbrami a Blšan vždy skončila výhrou v dané chvíli domácích, doufejme, že napopáté se tak už nestane.

Příbram měla dosud na jaře velké problémy s kvalitou hřiště, několik zápasů muselo být odloženo (mezi nimi i ten náš). Nyní v dubnu už je ale trávník v pořádku, i když bude díky dešťům těžký a nasáklý vodou. Odehrání zápasu by nemělo být ohroženo, ačkoliv na středu meteorologové hlásí déšť. Výkop je stanoven na 17:00. Vývoj této jarní odvety budete moci sledovat ONLINE na našem webu, neboť ze zápasu budeme přinášet komentované statististiky a informace o vývoji hry v poločasové přestávce.

Všechny kursy u sázkových kanceláří se pohybují kolem : 1.80 – 1.17 – 3.30 – 1.80 – 4.00 (výhra Příbrami – neprohra P. – remíza – neprohra Blšan – výhra B.)

Odkazy:

www.fkmarila.cz Oficiální stránky klubu
http://blsany.webpark.cz/4.kolo.htm Reportáž z posledního vzájemného utkání…
http://blsanky.wz.cz/…am/index.htm … fotografie z tohoto utkání

FK Chmel Blšany | 4.4.2006 17:39 | 632x přečteno

Komentáře

Komentáře nejsou pod tímto článkem povoleny.

Všechna práva vyhrazena | FKCHMELBLSANY.cz | info@fkchmelblsany.cz | XHTML | CSS | 30.9.2023 15:04:34