FK CHMEL BLŠANY, FOTBALOVÝ TÝM Z ÚSTECKÉHO KRAJE

Byl to nudný zápas, shodli se trenéři

  Nedělní utkání s Hradcem Králové nepřineslo mnoho fotbalové krásy. Diváci,   kterých dorazil standardní počet, neviděli jediný gól a vzrušujících okamžiků také   nebylo příliš. S konečným výsledkem jsou pochopitelně spokojenější hosté.

Obě mužstva se potýkají s jistými problémy se sestavou. Hradec měl velké množství absencí. Jak na pozápasové tiskové konferenci vysvětloval trenér hostů Klusáček, týmu se před zápase téměř rozpadla ofenziva, proto přijel do Blšan s cílem ubránit bod, což se jim beze zbytku podařilo a také si ho na východ Čech odváží. Blšany se snažily o útočení, ale nedokázaly si s pevnou obranou soupeře poradit. Přitom začátek zápasu diváky navnadil, k vidění bylo několik pěkných kombinačních akcí. Jenže dlouho to nevydrželo. Po větší část zápasu se naši hráči uchylovali k nakopávaným míčům, což bylo na soupeře žalostně málo.

V útoku chyběl Vlasta Kožíšek, kterého trenér Bičovský během týdne de facto přeřadil do B-týmu. Na tiskovce se k tomuto odmítl obšírněji vyjadřovat. „Disciplinární důvody, dál to nebudu rozvádět“ řekl suše. Trenérovi vadil celkový přístup Kožíška k fotbalu. K zápasu s Hradcem ho proto ani nenominoval. Místo toho hráli vepředu Bogdanov se Smejkalem, na lavičce zůstal Klasna. Ten by se zřejmě dostal v závěru utkání do hry, kdyby se předtím nezranil Rosa. Trenér Bičovský tak musel jedno ze svých střídání vyčerpat na vynucené výměně na postu levého obránce, kam na závěr zápasu přišel Benko.

A proč se nám tentokrát zápas nevydařil? "Proti předchozím zápasům chybělo nasazení, bojovnost a další věci, které dělají fotbal fotbalem. pravil Bičovský. Špatný výkon Blšan spojený se snahou Hradce bránit vedl k nudné fotbalové bitvě. I když. Dramatické okamžiky také úplně nechyběly. Blšany předvedly několik dobrých kombinací hned na začátku zápasu, pár záblesků se objevilo i v průběhu utkání a to nejlepší přišlo v nastaveném čase. Na levé straně hřiště se dostal k míči Andrei, dlouhou a přesnou přihrávkou na pravou stranu našel nabíhajícího Loose, který málem gólmana Podhajského přeloboval! Míč se pak vrátil k Piílařovi, ale jeho střelu na poslední chvíli hosté odvrátili, tentokrát hostujícím obráncem až na brankové čáře. Infarktové okamžiky v 93.minutě zápasu ale na konečném účtu nic nezměnily.

I přes pouhou remízu jsme se zase přiblížili záchraně. Naši úhlavní soupeři totiž neustále prohrávají a téměř nebodují. Pokud by to tak šlo dál, stačí doma porazit Bystrc a máme druhou ligu zajištěnou. Jenže na to se spoléhat příliš nelze. Chtělo by to ještě vybojovat tak 5 bodů, to by mělo stačit. Kromě Bystrce nás čekají spíš náročné zápasy, takže stále ještě není nic rozhodnuto.

FK Chmel Blšany | 7.5.2007 7:10 | 622x přečteno

Komentáře

Komentáře nejsou pod tímto článkem povoleny.

Všechna práva vyhrazena | FKCHMELBLSANY.cz | info@fkchmelblsany.cz | XHTML | CSS | 6.12.2023 9:32:13