FK CHMEL BLŠANY, FOTBALOVÝ TÝM Z ÚSTECKÉHO KRAJE

Buldočí smečka má nového vůdce a míří do Blšan

  Souboj týmů, které se trápí. Takový zápas uvidí diváci v neděli před obědem   v Blšanech, když přijedou Karlovy Vary. Jak dopadne souboj zvadlého chmelu   s bezzubými buldoky?

Drsný název FC Buldoci Karlovy Vary zřejmě sám o sobě na soupeře neplatí. Vždyť západočeši už 7 zápasů v ČFL nevyhráli a propadli na sestupové 16.místo tabulky. Se 13 body jsou na tom ještě o poznání lépe než Blšany, ale ambice klubu z krajského města se s těmi současnými blšanskými nedá srovnávat. Proto sáhlo vedení Karlových Varů k výměně trenéra. Kouče Pulkarta střídá Procházka.

Chmel má zkrátka smůlu, že chytne soupeře právě v době, kdy vystřídal trenéra, což bývá tradičně impuls ke zlepšeným výkonům. Karlovy Vary, za které hraje i veterán Karel Tichota, dlouholetý fotbalista Blšan, naposledy doma podlehly Kolínu 0:2. Na hřišti soupeře ještě v této sezoně nevyhráli. Tak snad tento stav zůstane nezměněn.

Dobrou zprávou je, že trik karlovarského rozhočího Berky, který pískal naše poslední utkání s Varsndorfem, nevyšel. Vyloučil nám sice z velmi podivných důvodů hned dva klíčové hráče základní sestavy Klasnu a Heince, ale disciplinární komise udělila našim hráčům pouze podmíněné tresty, takže budou moci nastoupit i proti Karlovým Varům. Bohužel stále nemůže hrát Patrik Gedeon, jehož svalové zranění se léčí pomalu, ale do konce sezony by se ještě na hřišti objevit měl.

V neděli bude sice zima, ale i tak zkuste přijít na fotbal do Blšan. Od 10:30 by to mohla být zajímavá bitva, protože Karlovy Vary nejsou ve formě a náš tým když se dobře vyspí, může dokázat ledascos.

FK Chmel Blšany | 19.10.2007 0:00 | 756x přečteno

Komentáře

Komentáře nejsou pod tímto článkem povoleny.

Všechna práva vyhrazena | FKCHMELBLSANY.cz | info@fkchmelblsany.cz | XHTML | CSS | 25.9.2023 18:11:01