FK CHMEL BLŠANY, FOTBALOVÝ TÝM Z ÚSTECKÉHO KRAJE

Blšany v Regenburku hrály i nehrály a prohrály

  FK Chmel Blšany zatím stále neodehrál žádné přípravné utkání v letním období   2007. Sobotní přípravné utkání sice odehráli hráči připravující se v Blšanech pod   trenérem Štefkem, ale oficiálně šlo o zápas FK Siad Most – SSV – Jahn Regensburg.

Zápas se hrál pod hlavičkou Mostu, protože Blšany zatím nesehnaly hráče do kádru. V Regensburku nastoupilo 9 hráčů, kteří jsou nyní v Blšanech a 11 hráčů patřících do kádru Mostu. Velice kombinovaný tým, v němž se mnozí hráči až na hřišti viděli poprvé v životě, prohrál s třetiligovým německým soupeřem 0:3. Za Most alias Blšany nastoupilo mnoho cizinců které testuje Siad Most.

Zápas spíš než příprava Chmelu na novou sezonu sloužil jako příležitost otestovat některé úplně nové hráče Mostu. Všech 20 přítomných fotbalistů z Čech si zahrálo minimálně půlku utkání. Je pravděpodobné, že někteří v Regensburku se představivší hráči se stanou v blízké době hráči Blšany a poté za Chmel odehrají i celou sezonu ČFL, případně jen podzim.

Sestavu našeho týmu zatím k dispozici nemáme, ale zřejmě není ani důležitá. Zahráli si všichni hráči, kteří se nyní v Blšanech připravují, ti byli jmenování v článku o zahájení přípravy. K tomu ještě téměř tucet nových pro fanoušky zřejmě neznámých jmen, u nichž se teprve bude rozhodovat, zda budou v Blšanech působit, nebo nikoliv.

Samotný zápas přinesl všechny tři branky v síti „Mostu“ až ve druhém poločase po chybách „našeho“ nesehraného týmu.

Přístí zápas přípravy je naplánován na čtvrtek 26.7. od 11:00 v Blšanech. To už by se snad v oficiálním zápise z utkání konečně mělo objevit jméno našeho klubu a kádr hráčů na hřišti začne více připomínat soupisku pro nadcházející třetiligovou sezonu.

FK Chmel Blšany | 21.7.2007 20:50 | 684x přečteno

Komentáře

Komentáře nejsou pod tímto článkem povoleny.

Všechna práva vyhrazena | FKCHMELBLSANY.cz | info@fkchmelblsany.cz | XHTML | CSS | 30.9.2023 14:34:49