FK CHMEL BLŠANY, FOTBALOVÝ TÝM Z ÚSTECKÉHO KRAJE

Blšany to nakonec do Děčína stihly, Junior jim ale uštědřil debakl

Děčín - Mladý děčínský tým si s chutí zastřílel a zaslouženě získal první vítězství v sezóně. Vypráskal Chmelaře 7:2!

Pohodový zápas zažil Junior Děčín. Svěřenci Pavla Horáčka na domácím stadionu nastříleli slaboučkým Blšanům sedm branek a získali první výhru v právě probíhajícím ročníku krajského přeboru.

Hráči Blšan se trousili na zápas, jako švábi na pivo, v hodině výkopu někteří ještě spěchali s taškou přes rameno do útrob děčínského stadionu. „Obavy jsme neměli. Klukům jsem říkal, ať se rozcvičí, že Blšany určitě nastoupí," vzpomíná na netradiční úvod utkání trenér Děčína Pavel Horáček.

Po dvaceti minutách bylo takřka hotovo. Děčín vedl 3:0 a měl i další šance, Blšany byly prakticky bezradné. „Celkový výsledek je parádní. Jen škoda, že hráči v závěru trochu ztratili koncentraci. Naše hra se mi líbila. Byla tam vidět bojovnost, chuť do hry a aktivita. Odměnou nám bylo těch sedm branek, takhle by to mělo vypadat," spokojeně pokračoval Horáček.

Dvakrát se trefil jen Prückner

Čest hostů zachránil za stavu 0:7 střelec Lukáš Prückner. „Nejprve se trefil nádherně z dálky a pak z diskutabilní penalty. Ale my jsme na druhou stranu ještě pár šancí zahodili," konstatoval děčínský trenér. „Když se budeme scházet ve stejném počtu, tak by se naše forma měla minimálně udržet, nebo stoupat. Opět budujeme nový tým, bude to chtít čas. Dáváme šanci našim mladíkům, kteří si o místo v sestavě řekli dobrými výkony v dorosteneckém týmu," dodal závěrem Pavel Horáček.

Blšany jsou po třech odehraných kolech v tabulce krajského přeboru předposlední, na kontě mají jen dva body.

Junior Děčín – Chmel Blšany 7:2 (4:0)

Branky: Murdych 2, Gaher, Horáček, Šmalcl, Michalec, Příhonský – Prückner 2 (1 z PK)
Rozhodčí Borovec. ŽK: 2:3. Diváci: 200

Sestava Blšan: Brič – Černý, Siegl ml., Miller, Páldrman – Teftag, Pilař, Jelínek, Zdichinec – Prückner, Lácha. Na střídání: Němec, Siegl st.

Převzato z Žateckého deníku.

FK Chmel Blšany | 10.9.2014 16:43 | 825x přečteno

Komentáře

Komentáře nejsou pod tímto článkem povoleny.

Všechna práva vyhrazena | FKCHMELBLSANY.cz | info@fkchmelblsany.cz | XHTML | CSS | 6.12.2023 9:27:38