FK CHMEL BLŠANY, FOTBALOVÝ TÝM Z ÚSTECKÉHO KRAJE

Blšany skládají soupisku jako obvykle na poslední chvíli

Blšany – Chmelaři, nově spolupracující s Chomutovem, před startem fotbalového krajského přeboru vyhlašují, že se chtějí rychle vráti zpět do divize. Fotbalisty, kteří to mají zařídit, ale hledají až pár dní před ostrým startem.

Narychlo, a tak trochu horkou jehlou, šijí Chmelaři kádr na krajský přebor. Stejně jako v poslední letech. Nejinak tomu je i letos. Ještě minulý týden nevěděli, s kým budou hrát, přestupy a hostování dotahují v posledních chvílích. Do startu soutěže chybějí dva dny.

Chmelaři už tradičně neměli klasickou letní přípravu a jejich funkcionáři skládají soupisku jen několik dní před zahájením soutěže. „Chceme ale hrát na postup, věříme, že kádr na to mít budeme," říká sekretář klubu Jaroslav Janoušek.

Zatím mají třináct hráčů

„Chceme mít patnáct hráčů do pole a dva brankáře, v tuto chvíli jich máme třináct. Ještě nějaké dotahujeme, věříme, že dokážeme postavit silný kádr," slibuje fanouškům opět zajímavý fotbal v Blšanech Janoušek.

Bude nový kádr stačit na návrat do divize, který blšanští funkcionáři vyhlásili jako cíl už před několika týdny?

V blšanské brance by se měl objevit Krabec, kterého fanoušci Chmelařů dobře znají. Chystá se také návrat velezkušeného a oblíbeného Jana Klímy. „Jeho působení u nás dotahujeme," komentuje blšanský sekretář.

Zkušený Josef Němec zůstává

Jistý je také Josef Němec, hrající trenér. Devětatřicetiletý exligista se zkušenostmi také z Mexika bude tvořit hru.

Návrat hlásí Horst Siegl mladší, který zkoušel štěstí v divizních Zápech, ale neprosadil se, a tak pomůže Blšanům. Naopak jeho otec, ligový kanonýr Horst Siegl starší, už je v Emirátech, kde společně s Jozefem Chovancem trénuje.

Do sestavy se vrátí zkušený a důrazný Martin Novák. „Z Chomutova přijde Martin Klimeš a Petr Nový, hrát za nás bude také Martin Mašl. 

„Znovu se objeví také Tomáš Poláček, hráč se zkušenostmi z Mostu nebo Mladé Boleslavi, Patrik Lanc a nově Zdeněk Zahálka, hráč Slavie, který ale příliš šancí nedostal. „A další zajímavá jména budou," slibuje Janoušek.

První zápas krajského přeboru hrají Blšany v sobotu na hřišti Bíliny.

Zdroj:Žatecký deník, autor Hynek Dlouhý

FK Chmel Blšany | 9.8.2012 11:04 | 989x přečteno

Komentáře

Komentáře nejsou pod tímto článkem povoleny.

Všechna práva vyhrazena | FKCHMELBLSANY.cz | info@fkchmelblsany.cz | XHTML | CSS | 29.5.2023 8:32:25