FK CHMEL BLŠANY, FOTBALOVÝ TÝM Z ÚSTECKÉHO KRAJE

Blšany si za předvedený výkon ani nezasloužily vyhrát

Mezi chmelnicemi se nehrál v sobotním dopoledni pohledný fotbal. Spousta nepřesností a chyb na obou stranách. Hosté ale zodpovědně bránili a do přestávky rozhodli utkání.

 

Už v 8. musel za hřiště Siegl ml. a domácí inkasovali z nařízeného trestného kopu, když na padající míč Ihrackého Lipš, patrně oslněn, nereagoval.

Po čtvrthodině přišla první šance domácích, když Nový mířil těsně vedle. Pak ale přišla hrubka domácí obrany a ve 29. ji potrestal Koudelka. Ještě před přestávkou zachytili hosté špatnou rozehrávku a Macháček zajistil hostům tříbrankové vedení.

Ani po přestávce se Chmelaři nezlepšili, navíc v jeho první minutě opustil hřiště na nosítkách Rollinger. V 63. se ocitli před domácí brankou hned tři hráči Litvínova. Lipš dvě střely vyrazil a když byl překonán, vykopával z brankové čáry Zahálka. Za tři minuty zlikvidoval Lipš nájezd Macháčka a za další dvě minuty pálil za hranicí vápna domácí Macek, ale jeho střelu Valeš zkrotil. Další šance ale měli opět hosté. Biro mířil vedle, pokus o lob Karause brankař Blšan lapil. Neuspěli ani Horák s Macháčkem v samotném závěru. To už Blšany hrály bez vyloučeného Macka, který musel ven po druhé žluté po protestech za výrok sudího, po tvrdém faulu na něho samotného. V 90. kopali domácí roh a ve strkanici pod náporem Karause šel k zemi Siegl st a nařízenou penaltu proměnil Prückner. Pak už sudí pískal konec.

FK Chmel Blšany – FK Litvínov 1:3 (0:3)

Branky: 90. Prückner – 8. Ihracký, 29. Koudelka, 42. Macháček.

Rozhodčí: Novotný, Krutina, Zavadil.  ŽK 2:1 – ČK 85. Macek. 60 diváků.

Blšany: Lipš – Lancz, Krejčík, Jelínek (55. Siegl st.), Nový, Macek, Pilař (65. Němec), Zahálka, Farář (43. Rollinger, 46. Husák), Prückner, Siegl ml. (8. Ferstel).

Článek převzat ze Svobodného hlasu

FK Chmel Blšany | 1.10.2013 12:10 | 990x přečteno

Komentáře

Komentáře nejsou pod tímto článkem povoleny.

Všechna práva vyhrazena | FKCHMELBLSANY.cz | info@fkchmelblsany.cz | XHTML | CSS | 29.5.2024 5:25:51