FK CHMEL BLŠANY, FOTBALOVÝ TÝM Z ÚSTECKÉHO KRAJE

Blšany rozmetaly Štětí

Něco dlouho nevídaného viděla hrstka věrných fandů v Blšanech. Na nepříliš kvalitní ploše, která byla kdysi chloubou, zchladili domácí brankovou smrští hosty již po čtvrthodině hry.

Už v 6. pálil Pilař těsně vedle. O minutu později si na přímý kop naběhl do vápna Matucha a překonal Bánovčína v brance poprvé. V 10. našel Novák do šestnáctky nabíhajícího Siegla ml., ten ale trefil jen gólmana Štětí. Ve 14. se Novák zastavil dobrých 25 metrů před brankou hostí a neměl komu přihrát. Rozhodl se vypálit a jeho střela k tyči zaskočila všechny – 2:0. Běžela 16. minuta. Novák zatáhl míč před branku, nahrál Sieglovi ml., ten přistrčil Matuchovi u zadní tyče a ten nadvakrát překonal Bánovčína. Zkoprnělí hosté pomalu rezignovali. Ve 21. to byl opět Novák, který nádherně uvolnil Siegla ml. a ten dal pohodlně na 4:0. Pak ale přišla ojedinělá akce hostí a za faul zezadu uviděl Dvořák červenou. Ani oslabení však rozjetý Chmel nezastavilo. Po chybě obrany hostí jen se štěstím odvrátil Bánovčín dva pokusy Matuchy, kterému ideálně nahrál Novák Ve 36. přehodil Novák lobem vyběhnuvšího Bánovčína – 5:0. Matucha se hattricku dočkal minutu před přestávkou. To již začínalo pršet a bouřka se přehnala během přestávky.

Po změně stran už domácí šetřili síly. Ve 49. zcela osamocený Čermák překonal Klímu, ale to bylo ze strany hostí vše. Klíma pak pro pobavení povodil míč v malém vápně před dvěma dotírajícími útočníky a brankovou tečku udělal Siegl ml., který po sólu prostřelil Bánovčína. Blšany jsou šesté za Louny, když oba celky mají 41 bodů.

 

FK Chmel Blšany – SK Mondi Štětí 7:1 (6:0)

 

Branky: 7., 16., 44. Matucha, 14., 36. Novák, 21. a 81. Siegl ml.

Rozhodčí: Živnůstka, Zubr, Zvonař, ŽK 1:2, ČK 26. Dvořák, 70 diváků.
Blšany: Klíma, Novák, Matucha (71. Kalanin), Krejčík, Lancz, Němec, Dvořák, Pilař, Siegl ml., Siegl st.
 

FK Chmel Blšany | 23.5.2011 22:30 | 1382x přečteno

Komentáře

Komentáře nejsou pod tímto článkem povoleny.

Všechna práva vyhrazena | FKCHMELBLSANY.cz | info@fkchmelblsany.cz | XHTML | CSS | 2.6.2023 16:30:55