FK CHMEL BLŠANY, FOTBALOVÝ TÝM Z ÚSTECKÉHO KRAJE

Blšany přejely Domoušice + fotky

Utkání se začalo za hustého vytrvalého deště s více jak půlhodinovým zpožděním, protože hráči Blšan (většinou z Prahy) přijeli téměř před šestou. Vzhledem k tomu, že se soupeři sešli, tak se hrálo, ačkoli terém byl jasně nezpůsobilý. Po dohodě se rálo na 2× 40 minut

Blšany měly po celou dobu výraznou herní převahu. V dresu Blšan se představili tři zahraniční posili a z Loun Lesniak s Danem Podroužkem (ten nastoupil do druhé půle). První branka padla z penalty po faulu na jednoho z Chorvatů v šestnáctce. Exekutorem byl v 15. Kalanin. I druhá branka padla z penalty po zákroku na Lesnika a auterem byl ve 36.jeden z cizinců. První poločas se navzdory počasí a terénu bojovalo, druhá půle již za šera se dohrávala už jen z povinnosti. Nejdříve domácí v 65. snížili Sedláčkem, ale tečku udělal opět technicky velmi dobrý Chorvat v 78. minutě.
Chmelaři se předvedli ve velmi dobrém světle a na tvrdém terénu by svého soupeře převálcovali. Vždyť 4× se míč mířící do prázdné brány zastavil v kaluži vody jen pár decimetrů před brankovou čarou. Voda zastavovala i přihrávky a připravovala hráče o míč při postupu.
Další utkání sehrají Blšany v pátek od 17.hodin na domácím hřišti s Karlovými Vary.
Do sestavy se počítá s Klímou (nemocný), H.Zinhasovičem (dnes se vrátil z domova), Gruber, Krejčík, Siegl ml. (zraněn, asi až od jara)

Sestava: Krabec, Lancz, Kopecký, Jelínek, Trojan, Novák, Pilař, 2 Chorvaté, Lesniak, Kalanin.
Do druhého poločasu nastoupil Rus, Podroužek, Matucha.a do brány Kratochvíl.

 

Fotografie od Jaroslava Tošnera : https://picasaweb.google.com/…kChmelBlsany
 

FK Chmel Blšany | 20.7.2011 22:01 | 1346x přečteno

Komentáře

Komentáře nejsou pod tímto článkem povoleny.

Všechna práva vyhrazena | FKCHMELBLSANY.cz | info@fkchmelblsany.cz | XHTML | CSS | 6.12.2023 9:25:02