FK CHMEL BLŠANY, FOTBALOVÝ TÝM Z ÚSTECKÉHO KRAJE

Blšany odehrály přes 30 minut v devíti...

K poslednímu utkání na zimním turnaji jsme nastoupili v neděli 27.2. večer proti béčku pražských Bohemians.

Podobně jako proti Štětí se sešlo pouze 6 našich hráčů, tentokrát se ale nepodařilo ani přes posunutí výkopu dát dohromady kompletní jedenáctku.

K poslednímu utkání na zimním turnaji jsme nastoupili v neděli 27.2. večer proti béčku pražských Bohemians. Podobně jako proti Štětí se sešlo pouze 6 našich hráčů, tentokrát se ale nepodařilo ani přes posunutí výkopu dát dohromady kompletní jedenáctku. Výsledkem tedy bylo, že jsme takřka celý první poločas hráli v devíti! Na situaci chmelaři zareagovali tak, že v bráně chytal Krabec a Klíma nastoupil na hrotu?

První poločas byl tedy ovlivněn naším oslabením, Bohemians kombinovali a blšanští běhali. Přesto se zelenobílí jen málokdy dostávali do zakončení. Zmínit lze hlavičku z malého vápna vedle či střelu z 20 metrů, kterou zlikvidoval Krabec. V 19. minutě soupeř rychle přešel do útoku a přízemní centr s následnou střelou znamenal stav 1:0. Posléze Krabec bravůrně vytěsnil nádhernou pražanů střelu na břevno. Za okamžik nastřelili Bohemians tyč. Jejich tlak gradoval, ale v 34. minutě se konečně dostavili 3 hráči Blšan. Naši hru vyrovnali a před přestávkou dokonce srovnali, když Siegl mladší napálil přesně odražený míč po rohu.

Na dobrý dojem ze hry Chmel však nenavázal a po přestávce hráli opět hlavně Bohemians. Ti byli hnáni hlavně emotivním koučováním nám dobře známého Mráze. Ten nakonec sám do utkání nastoupil a s pro nás neblahými důsledky ? přes svůj věk rychlostně jasně převyšoval každého na hřišti. V 64. minutě Blšany ztratily uprostřed míč a po rychlém brejku to bylo 2:1. Následně opět zazvonila blšanská tyčka. Nepovedený úsek hry zakončila další minela v obraně a další gól v naší síti. V 79. minutě z úhlu snižujeme, avšak o 2 minuty později celé obraně utekl Mráz, obhodil si elegantně Krabce a rozhodl o vítězi. V závěru naši alespoň korigovali, když se Siegl ml. trefil po centruz přímého kopu.

Připsali jsme si tedy další porážku a vyjma světlé výjimky s Čelákovicemi jsme ani jednou nebodovali. Nezbývá než doufat, že hlavní účel turnaje v podobě přípravy na mistrovské zápasy byl splněn. Jarní výsledky nás o tom brzy přesvědčí?

Bohemians Praha B ? FK Chmel Blšany 4:3 (1:1) 3× Siegl jr.

FK Chmel Blšany | 2.3.2011 22:32 | 1049x přečteno

Komentáře

Komentáře nejsou pod tímto článkem povoleny.

Všechna práva vyhrazena | FKCHMELBLSANY.cz | info@fkchmelblsany.cz | XHTML | CSS | 22.2.2024 18:56:16