FK CHMEL BLŠANY, FOTBALOVÝ TÝM Z ÚSTECKÉHO KRAJE

Blšany netrénují, zrušen i druhý přípravný zápas

  Nejistota ohledně budoucnosti klubu způsobená problémy se získáním druholigové   licence na sezonu 2007/08 se podepisuje i na přípravě týmu pro další sezonu.   Zatímco ostatní kluby se pečlivě připravují, Chmelaří mají dovolenou

Podle původního plánu, platícího ještě v pondělí časně ráno, měla být tento týden regulérní příprava v Blšanech, s tréninky vedenými mosteckým trenérem Štefkem. Ve středu se měl odehrát přípravný zápas s Bohemians Praha. Obojí však ještě během pondělního dopoledne padlo, hráči Blšan dostali volno a k přípravě by měli nastoupit ve čtvrtek 12.7. Středeční utkání s Bohemians (bývalý Střížkov) je pochopitelně zrušeno, stejně jako předchozí zápas s Varnsdorfem.

Celý klub nadále čeká na rozhodnutí arbitrážní komise, která posuzuje naše odvolní proti rozhodnutí licenční komise. Ve hře je získání licence na nadcházející druhouligovou sezonu, která nám stále nebyla udělena. Pokud neuspějeme s odvoláním, nebude možné odehrát druhou ligu. Definitivní rozhodnutí se stále oddaluje, ale rozhodně by mělo padnout do konce tohoto týdne, tedy jistě v příštích dnech a možná i hodinách. Přesné datum a čas neznáme.

Je zřejmé, že nejistota ohledně budoucnosti klubu přípravu mužstva narušuje. Dokud nebude jasné, v jaké soutěži (a zda vůbec nějaké) stráví Blšany tuto sezonu, není možné posilovat kádr, ani sestavit trvalý realizační tým. Každý den čekání tak náš klub znevýhodňuje a jen si přejme, aby verdikt od pověřených lidí z ČMFS přišel co nejdříve a samozřejmě, aby byl pokud možno pro nás pozitivní.

FK Chmel Blšany | 10.7.2007 10:06 | 755x přečteno

Komentáře

Komentáře nejsou pod tímto článkem povoleny.

Všechna práva vyhrazena | FKCHMELBLSANY.cz | info@fkchmelblsany.cz | XHTML | CSS | 22.2.2024 18:56:42