FK CHMEL BLŠANY, FOTBALOVÝ TÝM Z ÚSTECKÉHO KRAJE

Blšany dnes ulovily první třetiligový bodík za remízu se Slavii B

   V dnešním utkání přivítali na svém hřišti hráči Blšan mužstvo Slavie B. V sestavě Blšan se objevili dva noví hráči a to mladý brankář Zacharda, který přišel na hostování z Teplic a na levém kraji zálohy rychlonohý Francouz Loizeau, který přišel na hostování z Mostu. Stále ještě nemohli nastoupit zranění Krejčík s Trupem, k nimž nově přibyl Břečka a distancovaný Šourek.

Blšanští nastoupili do utkání poměrně aktivně a v první čtvrthodince si vytvořili několik slibných příležitostí. Hned ve 2.minutě se ve středu hřiště uvolnil Dlužniewski, krátce potáhl míč a vystřelil, ale juniorský reprezentant Diviš byl na místě. Pěknou kombinační akci předvedli ve 4.minutě Loizeau s Klasnou, který v pokutovém území přihrával pod sebe, ale míč byl nepřesný a obránci Slavie jej zlikvidovali. Šanci si domácí vytvořili v 5.minutě, kdy se na hranici pokutového území míče zmocnil Klasna a technickou střelou na zadní tyč vyzkoušel pozornost brankáře Diviše. Ve 13.minutě zaváhal s rozehrávkou Podroužek, lehce přišel o míč a hosté se dostali okamžitě do brejku, ovšem Zacharda jejich kolmou přihrávku včasným vyběhnutím vystihl. V 15.minutě předvedli dobrou akci Klasna s Dlužniewskim, jehož střelu hosté zblokovali na roh. V 17.minutě přihrával riskantně napříč hřištěm Geovani, hosté jeho úmysl vystihli a rychlou akcí se dostali před branku domácích, ale dva hráči Slavie se nedomluvili a tak z jejich velké šance nebylo nic. V 18.minutě měl velkou příležitost po prodlouženém rohovém kopu Rulf, ale míč u zadní tyče zblízka dobře netrefil. Ve 25.minutě se odražený míč dostal k Dlužniewskému, ale s jeho střelou z 25 metrů si hostující brankář opět poradil. Největší šance domácí se zrodila ve 33.minutě, kdy šel důrazně do souboje s dvěma obránci Slavie Čonka a prošel s míčem až před brankáře, kterého chtěl prostřelit, ale míč zůstal pod Divišem. Šanci si před poločasem vytvořili i hosté, kdy po přímém volném kopu do pokutového území si útočník stačil míč zpracovat a vystřelit, ale Zacharda si s jeho střelou poradil. Zhruba po hodině hry se dvakrát podařilo hostům projít středem hřiště před brankáře Zachardu, ale ten si s nebezpečnými akcemi dokázal ve spolupráci s obránci poradit. Hostující tým zvýšil aktivitu a chtěl utkání rozhodnout pro sebe. Ovšem domácí bojovali a snažili se také o vstřelení první branky v domácím prostředí. To se jim nepodařilo ani ze dvou trestných kopů v 55. a 78.minutě, kdy branku přestřelili Heinc a po něm i Řehák. Ovšem velkou šanci skórovat měl v 79.minutě Loizeau, když brankář Diviš míč dobře neodkopl, ten se dostal k hbitému Francouzi, ale jeho nepříliš povedenou střelu vykopl z branky hostující obránce. Oba týmy se v závěru snažili strhnout vítězství na svou stranu, ale obě obrany na čele s brankáři byly vždy na svých místech. Utkání tak skončilo dělbou bodů, která může být pro domácí mladý tým povzbuzením do dalších zápasů.


FK Chmel Blšany – SK Slavia Praha B 0:0 (0:0)

Sestava Blšan: Zacharda-Geovani, Bednář, Heinc, Řehák-Rulf (90.Vávra), Dlužniewski (88.Kyncl), Čonka, Loizeau-Podroužek, Klasna (90.Tlatla).

Sestava Slavie B: Diviš – Švamberg, Gabriel, Kopřiva, Vojtěch, Černý (72. Pich), Costa (46. Vagrčka), Kovařík, Necid (81. Dvořák), Klavík, Kobler.

ŽK: Čonka,Řehák-Černý,Diviš,Kovařík

Rozhodčí:Pešek – Kučka, Aubrecht.

Diváků: 160

FK Chmel Blšany | 2.9.2007 12:36 | 717x přečteno

Komentáře

Komentáře nejsou pod tímto článkem povoleny.

Všechna práva vyhrazena | FKCHMELBLSANY.cz | info@fkchmelblsany.cz | XHTML | CSS | 30.9.2023 15:56:38