FK CHMEL BLŠANY, FOTBALOVÝ TÝM Z ÚSTECKÉHO KRAJE

Blšanské hřiště je pro náš tým asi zakleté...

  Všude špatně, doma nejhůře. Tak by se bohužel dala charakterizovat situace   Blšan v letošní sezoně. Středeční porážka 0:4 se sice prvoligovou, ale až   předposlední Příbramí to bohužel potvrdila….

Blšany hostily zápas Chmelu po dlouhých třech měsících, ale jak diváci viděli, mnoho se za tu dobu nezměnilo. V první poločase se Chmelaři dobře pravda drželi a téměř do přestávky hájily stav 0:0. Bohužel, ve 44.minutě se hosté prosadili poprvé a ve druhém poločase už naši fotbalisté neměli nárok. Absence posil Novotného, Pilaře i největšího novice Rosy náš tým neomlouvá. Druhá polovina zápasu byla daleko horší než první. Blšanské šance si vypracovali hlavně Bogdanov s Poláčkem. Druhý jmenovaný si už zvyká na ofenzivnější úkoly. Prokázal, že dopředu hrát umí, a proto byl vystrčen ze zadních řad, kde je nyní přetlak hráčů.

Čas různého testování se blíží ke konci. Trenér Bičovský už musí v příštích přípravných zápasech nasazovat hráče, s nimiž počítá i do druholigových bojů. Mnoho přípravných zápasů už nezbývá a za tři týdny je tu liga, jedeme do Jakubčovic. Naštěstí. Jak je vidět, doma se hraje Blšanům tak špatně, že naději musíme vkládat do zápasů na hřištích soupeřů. Tam nejsou hráči pod tlakem fanoušků. I když to už možná brzy nebudou ani v Blšanech. Za dosud předváděnými výkony na vlastním hřišti se totiž opravdu lidé nepohrnou.

Několik desítek fandů Blšan, kteří přišli plni očekávání po třech měsících opět spatřit doma Blšany, tak musí být přesvědčeno, že dlouhá zimní příprava a shánění posil je k ničemu. Není to ale pravda. Na Tipsport Cupu jsme zdatně sekundovali prvoligistům, na Vyšehrad Cupu jsme vyhráli svou skupinu, s pěti výhrami a jen jedna porážka. Čím to je? Že by v povrchu? Hráči si poprvé od listopadu vyzkoušeli živou trávu. Moc to klouže a míč je ke všemu kulatý a odskakuje. No ale nedá se nic dělat, ve druhé lize se na umělce nehraje ani jeden zápas. A co je ještě horší, víc než polovina mistráků se bude hrát v Blšanech!

Další pokus zlomit blšanské prokletí budou mít naši fotbalisté už v sobotu, kdy je čeká doma Viktoria Žižkov. Původně se mělo dle rozpisu hrát v Praze, ale v Blšanech jsou dobré terény, takže se zápas může odehrát zde. Od 11:00. Zvát fanoušky by dle našich zkušeností možná bylo kontraproduktivní a proto zkusíme pro přípravný zápas udělat jednu výjimku a vyzvat- nechoďte !

přípravný zápas, 14.2.2007, středa, 12:00

FK Chmel Blšany – Marila Příbram 0:4 (0:1)

BRANKY: 45. Tesařík, 67. a 68. Jungr, 80. Eismann
SESTAVA BLŠAN: Blšany I. pol.: Rada -Tavars, Jamrich, Zachariáš, Loos – Bogdanov, Šiml, Poláček, Benko – Klasna, Kožíšek. Ve II. poločase nastoupili: Svoboda, Süsser, Krejčík, Jedinák, Heinc, Bednář, Cahel

FK Chmel Blšany | 15.2.2007 23:06 | 603x přečteno

Komentáře

Komentáře nejsou pod tímto článkem povoleny.

Všechna práva vyhrazena | FKCHMELBLSANY.cz | info@fkchmelblsany.cz | XHTML | CSS | 5.6.2023 19:24:12