FK CHMEL BLŠANY, FOTBALOVÝ TÝM Z ÚSTECKÉHO KRAJE

B-tým zvládl koncovku, vyhrál i starší dorost

Znak FK Chmel Blšany O víkendu začaly našim mládežnickým týmům jarní mistrovské zápasy. Béčko i dorost si konečně zahráli, když jim předtím byly zápasy odloženy. Žákům a připravkám začínají soutěže až příští týden. ČLÁNEK DOPLNĚN O STARŠÍ DOROST „A“

Blšany ?B? ? Sokolov 2:1 (divize B mužů)

Béčko dokázalo zdolat výše postavený tým ze západu Čech až díky dobrému závěru zápasu. Po bezbrankovém poločase se Sokolov ujal vedení krátce po přestávce, jenže v 79.minutě vyrovnal zkušený Zalinka a v 86. potvrdil svůj dobrý výkon Loos. Výhrou se rezerní mužsvo posunulo na 6.příčku tabulky a udrželo si nulu v tabulce pravdy. Ztráta na vedoucí Ovčáry je 15 bodů. V příštím kole hraje B-tým opět doma v Kryrech, tentokrát hostí Kladno ?B?, které je v tabulce druhé. Utkání se hraje v sobotu 1.dubna od 10:15
VÍCE INFORMACÍ O UTKÁNÍ V REPOTÁŽI PANA HYKLA

Blšany starší dorost ?A? – Jablonec 97 2:1 (1:0) (ČFL staršího dorostu)

Starší dorostenci zvítězili nad Jabloncem, který je jedním z favoritů soutěže a který se nachází na třetím místě tabulky. Zápas se odehrál na těžkém terénu a byl hodně bojovný. Trenér Koutenský pro náš web uvedl, že v prvním poločase byl Chmel lepší, druhá půle vyšla více hostům. Obě mužstva spálila mnoho šancí, po jednou gólu na obou stranách zavinili brankáři svými hrubými chybami. O vítězství nakonec rozhodlo to, že tým Blšan proměnil navíc ještě jednu šanci, obraz hry však byl celkově vyrovnaný.
SESTAVA: Trenčanský- Raba, Erler, Vavroušek, Hudec – Zlatohlávek (75.Paul), Slípka, Řehák, Trup (70.Vávra) – Podroužek, Zápotocký (89.Blažek)
BRANKY: Podroušek, Zápotocký
Díky výhře se svěřenci trenéra Koutenského nacházejí na 10.místě tabulky v relativně poklidné vzdálenosti od pásma sestupu. Na sestupovou 14. příčku mají Chmelaři náskok šesti bodů. Příští týden hostí dorostenecké A-týmy Meteor Praha.

Blšany mladší dorost ?A? – Jablonec 97 0:1 (0:0) (ČFL mladšího dorostu)

Mladší dorostenci se ani v úvodu jara nedokázali vymanit ze špatných výkonů podávaných na podzim. Podlehli průměrnému Jablonci a v tabulce jsou jasně předposlední, naštěstí jejich výsledky nerozhodnou o sestupu. Za týden je čeká doma Meteor Praha, také průměrný tým soutěže.

Neratovice – Blšany starší dorost ?B? 3:0 (divize B staršího dorostu)

Výraznou porážku utrpěli mladíci na hřišti lehce podprůměrného celku. Starší dorost v divizi je na sestupové 12.pozici a za týden přivítá v Blšanech Sokolov.

Neratovice – Blšany mladší dorost ?B? 2:2 (divize B mladšího dorostu)

Tým uhrál cennou remízu a pohybuje se kolem středu 14-členné tabulky, nyní je 6.

FK Chmel Blšany | 28.3.2006 20:23 | 605x přečteno

Komentáře

Komentáře nejsou pod tímto článkem povoleny.

Všechna práva vyhrazena | FKCHMELBLSANY.cz | info@fkchmelblsany.cz | XHTML | CSS | 2.6.2023 17:43:47