FK CHMEL BLŠANY, FOTBALOVÝ TÝM Z ÚSTECKÉHO KRAJE

B-tým remizoval, o záchranu se popere v posledním kole

  Muži „B“ stále ještě neví, zda zachrání krajský přebor. V sobotním utkání   remizovali 3:3 ve Štětí a o jeho udržení přeboru tak rozhodne až poslední kolo   soutěže. Stejně jsou na tom žáci v divizi.

SK Mondi Packaging Štětí – BLŠANY MUŽI ?B? 3:3 (1:1) (krajský přebor)

S těžkým soupeřem si výrazně posílený rezervní tým poradit nedokázal a vybojoval jen bod, i když i ten má svou cenu. Předpokládejme nejpravděpodobnější variantu, že z divize B sestoupí pouze jeden klub z Ústeckého kraje. Potom by šel z přeboru dolů také jen jeden tým. Za stávající situace by to byly Blšany „B“, které jsou poslední s 21 body, předposlední Litoměřice mají o bod více.
V posledním kole potřebuje k Béčko vyhrát na devátou Souší, protože remíza v žádném případě stačit nebude, neboť s Litoměřicemi má pasivní bilanci vzájemných zápasů. Tým tak musí nejen vyhrát, ale také doufat v to, že nevyhrají Litoměřice, nebo že třinácté Domoušice, které mají 23 bodů, prohrají doma s Kadaní. Nejlepší by bylo obojí, protože kdyby nakonec z divize B sestoupila dvě mužstva Ústéckého kraje, sestupovala by z přeboru také dvě.
Připomeňme však, že B-tým se, bez ohledu na to jak skončí, v létě ruší a uhraná soutěž se bude předávat Slavoji Žatec. Bylo by ale samozřejmě lepší předávat krajský přebor. Proto se náš klub snaží Béčko zachránit a posiluje ho hráči z A-týmu, který už zachráněn je. Zda to nakonec bude stačit, se uvidí příští týden v Libočanech, kde B-tým hraje svá domácí utkání.

BLŠANY STARŠÍ DOROST ?A? – Kladno „B“ 7:0 (1:0) (divize)

Poslední utkání na domácí půdě si zahrál starší dorost za poměrně pěkné divácké atmosféry i návštěvy na hlavním hřišti pod velkou tribunou. V zápase bylo hráčům poděkováno za postup do České ligy a na památku dostali vzpomínková trička. Samotné utkání pak proběhlo jako blšanská exhibice, soupeř se na nic nezmohl a zcela zaslouženě si odvezl debakl. Velmi pěkná událost se stala kapitánu Rudolfu Hofmannovi, který dokázal dát dva góly a tím zaokrouhlil svůj počet vstřelených branek v blšanském dresu na rovných 100.

První poločas byl v naší režii stejně jako celé utkání. Bohužel jsme nedokázali proměnit mnoho příležitostí, které jsme si po pěkných akcích vytvořili. Za velkého horka jsme se prosadili jedinkrát. Do druhé poločasu jsme nastoupili s tím, že musíme přidat pojišťující branku. Ta nenechala na sebe dlouho čekat. Během 4 minut padly dokonce tři, a utkání se proměnilo v exhibici. I nadále jsme měli hru pod kontrolou a soupeře přehrávali a přidali další tři branky. Myslím, že se utkání všem přítomný muselo líbit a že jsme se, my starší, s dorostem rozloučili nejlépe, jak jen to šlo.

Sestava: Brejcha (77. Krejčí) – Horváth, Vlk (68. Kuhn), Meisner, Řehák – Hudec, Tománek (46. Rulf), Hofmann, Poborský- Mašek (46. Rámeš), Zápotocký

Branky: 10. Hofmann, 52. Rámeš, 54. Rámeš, 55. Rulf, 67. Hudec, 77. Hofmann (pokutový kop), 84. Rámeš

BLŠANY MLADŠÍ DOROST ?A" – Kladno „B“ 2:0 (-:-) (divize)

Výhrou si mladší dorost zajistil konečné třetí místo v tabulce, bez ohledu na výsledek v závěrečném kole na Junioru Praha.

BLŠANY STARŠÍ DOROST ?B? – FK Ústí n.L. „B“ 2:2 (krajský přebor)

Před posledním kolem je dorostenecká rezerva na 8.místě a teoreticky může jít o jednu příščku nahoru, nebo dolů.

BLŠANY MLADŠÍ DOROST ?B? – FK Ústí n.L. „B“ 0:2 (krajský přebor)

Mladíci prohráli s lídrem tabulky, patří jim čtvrtá pozice v tabulce.

BLŠANY STARŠÍ ŽÁCI – Meteor Praha 0:6 (divize)

Žáci jsou v krizi, pokud za týden prohrají na Kladně, sestupují do krajského přeboru!!! Nyní jim patří předposlední příčka tabulky.

BLŠANY MLADŠÍ ŽÁCI – Meteor Praha 4:4 (divize)

Mladší žáci jsou na šestém místě a hůře už skončit nemohou, v poslendím kole naopak mohou zaútočit na pátou a teoreticky i čtvrtou příčku tabulky.

BLŠANY MLADŠÍ ŽÁCI „B“ – Vejprty -:- (okresní přebor)

neděle 12:00

BLŠANY STARŠÍ PŘÍPRAVKA – FK Rumburk 3:1 (-:-) (krajský přebor)

Přípravce již skončila sezona. Nakonec je z ní poměrně hezké 4.místo.

BLŠANY MLADŠÍ PŘÍPRAVKA – FK Rumburk 2:5 (-:-) (krajský přebor)

Nejmladší kluci nakonec obsadili v přeboru 6.pozici, což není nic moc skvělého, protože nad naším mužstvem skočily i třeba Louny. Porážek bylo více než výher..

FK Chmel Blšany | 10.6.2007 19:02 | 679x přečteno

Komentáře

Komentáře nejsou pod tímto článkem povoleny.

Všechna práva vyhrazena | FKCHMELBLSANY.cz | info@fkchmelblsany.cz | XHTML | CSS | 1.10.2023 7:02:43