FK CHMEL BLŠANY, FOTBALOVÝ TÝM Z ÚSTECKÉHO KRAJE

AFK LoKo Chomutov - FK Chmel Blšany 3:2 (2:0)

Převzato z webu Loka Chomutov

V předehrávce posledního kola tohoto ročníku jsme potvrdili naší úspěšnost proti Blšanům a v závěru sezóny si tak spravili chuť.

V páteční předehrávce posledního kola krajského přeboru jsme doma přivítali Chmel Blšany, na které se nám v krajském přeboru daří a to jsme potvrdili i v tomto duelu. V blšanském dresu se také představil Tomáš Holub, do nedávna ještě kapitán naší benfiky.Vstup do zápasu jsme měli výborný, hned v úvodních minutách střílel Heier, následovaly série rohů, po jednom z nich se ve velké šanci objevil Micák, ale Krabec ještě míč ze sítě nelovil. Po pěkné kombinaci Kubánka a Čonky dostal lob Kadlec a vstřelil první branku utkání. Tentýž hráč mohl o pár minut později přidat druhý gól, ale jeho střela našla pouze náruč blšanského brankáře. V první půli jsme byli lepším týmem a povedlo se nám to korunovat i druhou brankou. Nákop Pavlici prodloužil Kubánek na Vondráčka, který si tváří tvář Krabcovi poradil bravůrně, 2:0.

I vstup do druhého poločasu nám vyšel náramně. Další pěkná kombinace na jejímž konci si Kubánek obhazoval ve vápně blšanského obránce, který zahrál rukou a s následnou penaltou Kubánek s trochou štěstí proměnil, 3:0. Naše převaha pokračovala a přicházeli další pěkné akce. Vondráčkovi se nepodařilo usměrnit míč z metru do prázdné branky, akrobatickou střelu Mirgy vyrazil Krabec. Další branka byla na spadnutí, ovšem přišla nečekaně na druhé straně, kdy si Micák vstřelil vlastní branku. Téměř vzápětí přišlo další zaváhání obranné řady a Macek snížil na rozdíl jedné branky a hosté byli rázem ve hře. Do konce zápasu si však už žádné šance blšanští nevypracovali, naše pokusy také zůstali liché a na výsledku 3:2 se nic nezměnilo.

V sobotu se pak čekalo na výsledek Litoměřice – Děčín, který nám odkryl tajenku našeho umístění. S 52 body jsme skončili v letošním ročníku na 2. místě, což je historicky nejlepší umístění našeho klubu!

FK Chmel Blšany | 17.6.2013 13:56 | 1014x přečteno

Komentáře

Komentáře nejsou pod tímto článkem povoleny.

Všechna práva vyhrazena | FKCHMELBLSANY.cz | info@fkchmelblsany.cz | XHTML | CSS | 25.9.2023 18:50:16