FK CHMEL BLŠANY, FOTBALOVÝ TÝM Z ÚSTECKÉHO KRAJE

A dorost propadl s týmem Jablonce

  Druhé přípravné utkání sehrál starší A dorost s týmem ze stejné soutěže, Jabloncem. Po prvním utkání, kdy byly pocity pozitivní, se tento zápas odvíjel v opačném smyslu. Blšany totálně selhaly v utkání a vyfasovaly od Jablonce 0:6.

Do první dvacáté minuty byla hra vyrovnaná. Aktivita se nedala přehlédnout na obou stranách a o náznaky šancí nebyla nouze. Do první gólové situace se dostali hosté, kdy po chybě v obraně na pravé straně se dostali do vápna, ale svůj pokus neproměnili. O pár minut později se do šancí dostávaly i Blšany, ale zase je trápila koncovka a své snažení nedokázaly proměnit v gól. Blšanští se nadále snažily, ale po šanci, kterou neproměnily, šel soupeř do rychlého protiútoku, který zakončil v gólové snažení a jablonečtí se radovali z gólu na 0:1.

V druhé půli došlo k změnám v sestavě. Ze začátku se blšanští ještě snažily, ale po inkasovaném gólů na 0:2 , který padnul z rohového kopu, kde chyběl důraz v pokutovém území domácí obrany, nastal útlum a propad domácích. Blšany vytvářely taktické chyby, opouštěly své herní prostory a přestaly si plnit své dané úlohy. Po zbytek zápasu už to připomínalo hru na jednu bránu, kdy domácí inkasovaly během druhé půle pět gólu a tím zápas skončil 0:6.

Daný zápas se staršímu A dorostu nepovedl. Byl to až ostudný výkon, tedy především druhá polovina utkání. Tým si z dané udělené lekce musí vzít ponaučení a v dalších přípravných utkání musí svou práci zlepšit. Svůj výkon předvede už v sobotním utkání s Teplicemi, kdy Teplice porazily Jablonec 6:1. Už v daný den po utkání proběhlo sezení, kde bylo vysvětleno taktické postavení hráčů. Ještě dojde k přenesení do praxe a věřme, že výkonnost už půjde jen nahoru.

FK Chmel Blšany | 27.7.2007 2:23 | 755x přečteno

Komentáře

Komentáře nejsou pod tímto článkem povoleny.

Všechna práva vyhrazena | FKCHMELBLSANY.cz | info@fkchmelblsany.cz | XHTML | CSS | 30.9.2023 14:15:51