Zápas s Unionem očima Daniela Hrčky

Zde vám přinášíme stručný popis ze zápasu s Unionem.

Skalp divizních Čelákovic znamená první turnajové body

Chmelaři konečně na zimním turnaji vyhráli a hned proti nepříjmnému Unionu hrajícímu o soutěž výš. Oproti zápasu s US se jednalo o velmi příjemnou změnu.

Blšany měly výbirný vstup do zápasu. Ve 3. minutě nebezpečně hlavičkoval ?Helmut? Siegl do náruče brankáře. O minutu později jsme nastřelili tyč. Bohužel následoval typický scénář jako ze zápasu s US Praha. Ztráta míče uprostřed hřiště, rychlý protiútok, Koch obešel našeho Krabce a do prázdné brány dával na 1:0. Iniciativu pak převzal Union, ale to už stála v bráně naše ikona Klíma. Ten dokázal v 25. minutě vychytat nájezd hráče soupeře. Ve 44.minutě blšanští přesně a rychle sehraným přečíslením dokonale vyšachovali obranu Čelákovic a Helmut srovnal na 1:1.

Druhá půle patřila našim. Nejprve Zinhasovič otočil na 2:1 z penalty, v 56. minutě Novák hlavou po rohu zvýšil na 3:1. Blšany soupeře přehrávaly a rozdíl soutěží ani věku hráčů nebyl znát. Ze šancí lze zmínit pěknou střelu z voleje těsne vedle ze 67. minuty. V 89. minutě snížil Dalekorej (náš kat z divize) ze sporné ofsajdové situace. Vedení jsme si ale pohlídali a nezbývá než doufat, že poodbně obětavé výkony budeme vídat i jaře v přeboru.

FK Chmel Blšany 3:2 SK Union Čelákovice (1:1)

FK Chmel Blšany | 18.2.2011 16:23 | 1093x přečteno