Zápas s Brnem odložen!

1.FC Brno Kvůli nezpůsobilému terénu je odložen již třetí zápas Blšan, po domácím zápase s Mladou Boleslaví a utkání v Příbrami se nebude hrát ani v Brně.

Na vině je nepřetržité sněžení po celé republice, Brno nevyjímaje. Nyní je tam asi 25cm sněhu ale podle posledních informací z moravské metropole již sněžení ustalo přibližně po 10:00. Pořadatelé by sníh nedokázali do 17:00 odstranit, proto je utkání odloženo předem.

Vyjádření Hlavního pořadatele brněnského klubu Davida Záleského pro Radiožurnál: „Hřiště je zasněžené a každopádně je pro fotbal dneska nezpůsobilé. Přes noc napadlo hodně sněhu, hodně centimetrů a byl to to opravdu velký problém to upravit tak,aby se to dalo odehrát. Každopádně je určitě děláno vše pro to, aby se to odehrálo.“

O náhradním termínu rozhodne Oddělení profesionálního fotbalu ČMFS společně s kluby v nejbližší době. V úvahu připadají termíny 29.3., 12.4. a 19.4., které jsou ještě volné.

h

Obrázek z dnešního rána ukazuje, proč se zápas nebude moci hrát…

http://www.1fcbrno.cz/index.php?… Vše o brněnském stadionu Srbská

FKCHMELBLSANY.cz | 12.3.2006 10:03 | 496x přečteno