Turnaj přípravky v Ostrově a poslední za Blšany

Od 1.7.2011 dochází ke změně názvu naší přípravky !!! Máme sice nový název a sídlo klubu FK Slavoj Žatec 2002, ale chuť do fotbalu máme pořád stejnou a na činnosti této skvělé party se vůbec nic nemění !!!

Libor Klíč : Dnes jsme definitivně uzavřeli velice náročnou sezónu, ve které jsme startovali ve dvou soutěžích a k tomu sehráli spoustu turnajů! Posledním turnajem byl maxi turnaj v Ostrově nad Ohří a jsem moc rád, že ho kluci zvládli! Konečné 2. místo bylo odměnou za kolektivní výkon, který jsme po celou dobu turnaje předváděli! Zvlášť proti slabším soupeřům si kluci zahráli s velkou chutí a byla radost se na to dívat! V semifinále jsme narazili na tým Česko- německé fotbalové školy a díky výbornému nástupu do zápasu jsme uhráli cennou remízu, kterou jsme při následných penaltách  ,,přetavili" v postup do finále! Ve finálovém zápase jsme opět výborně začali, ale soupeř utkání otočil a zaslouženě vyhrál! Ale je třeba říct, že kluci bojovali až do konce! Největší radost na konci sezóny mám z toho, že jsme se herně posunuli zase o kousek dál, a že nám fotbalově,,dorostli" další hráči! A to byl hlavní záměr toho, proč jsme letos hráli tolik zápasů a turnajů! ,, Vyhrát" si další hráče, aby to nestálo jen na pár jedincích!!! Jen díky tomu, že kluci budou co nejvíc ve hře, se můžou zlepšovat! A to, že se to povedlo, je největší odměnou nejen pro kluky samotné, ale i pro všechny rodiče, babičky, dědečky, kteří tomu obětují svůj volný čas a kluky  společně s námi v jejich zálibě podporují! A za to Vám VŠEM moc děkuji.

Sestava : Honza(3), Dan K.(2), Mára U.(2), Matěj (2+), Danny(2), Robert(2+),Martin(3), Pája(3+), Kuba(3), Aleš(3)

Výsledky :

Blšany – FK Tachov                       4:0   (Martin 2×, Aleš, Marek – HLAVOU!!!)

– Baník Most                     1:0   (Martin)

– 1. FC K. Vary                  3:0   (Robert, Pavel 2×)

– Baník Sokolov                 3:0   (Martin 2×, Dan)

– FC Chomutov                  3:0 K