Starší dorost si zajistil postup do České ligy !

Výhrou 4:0 nad silným Juniorem Děčín si před odjezdem do Francie starší   dorostenci definitivně zajistili první místo v divizi. Úspěšně zahrál ve čtvrteční   předehrávce i mladší „A“ dorost. Vyhráli i B-muži a starší žáci.

Soběchleby – BLŠANY MUŽI ?B? 1:3 (-:-) (krajský přebor)

Rezervní tým Blšan překvapil druhou výhrou v řadě a i když zůstává poslední, jeho šance na záchranu se zvyšují. Cílem klubu je soutěž zachránit a předat tak do Žatce krajský přebor. V posledních kolech proto půjde hrát za Béčko vždy několik hráčů Áčka. Na předposlední Domoušice je ztráta už jen jeden bod, přičemž pří příznivém vývoji v divizi B by mohlo předposlendí místo stačit k záchraně…

BLŠANY STARŠÍ DOROST ?A? – Junior Děčín 4:0 (1:0) (divize)

Jednoznačnou výhrou nad třetím týmem tabulky si dorostenci zajistili na prvním místě v tabulce takový náskok, že tři kola před koncem soutěže už je nemůže nikdo předstihnout. Mladíci ale neměli žádný čas na oslavy. Zamířili totiž do Francie na prestižní turnaj starších dorostů v Grenoble, kde je čeká například Sporting Lisabon. Pod Alpami si tak budou moci vychutnávat v klidu vyvrcholení letošní nesmírně úspěšné sezony.

BLŠANY MLADŠÍ DOROST ?A" – Junior Děčín 4:2 (3:0) (divize)

O tomto utkání bude vydán zvláštní článek. Vítězství bylo zasloužené především díky výbornému výkonu v prvním poločase. Družstvo si tak vzalo ponaučení ze špatného zápasu minulý týden v Sokolově.

FK Siad Most „B“ – BLŠANY STARŠÍ DOROST ?B? 2:0 (krajský přebor)

Nejsilnější tým tabulky a už jistý postupující do divize byl příliš těžkým soupeřem. Naše rezervní mužstvo dorostencl je na 8.místě.

FK Siad Most „B“ – BLŠANY MLADŠÍ DOROST ?B? 1:1 (krajský přebor)

Posílen o hráče A-dorostu dokázal nejmladší dorost uspět v Mostě, protože remíza na půdě druhého týmu tabulky je rozhodně dobrým výsledkem. Rezervní dorost je na 4.místě tabulky, ale za sebou má jen o bod Varnsdorf.

BLŠANY STARŠÍ ŽÁCI – FK Ústí nad Labem 2:1 (divize)

Naši mladíci ještě deset minut před koncem prohrávali 0:1, ale na poslední chvíli dokázali vývoj otočit a dovést utkání do vítězného konce. Hodně si tak polepšili v boji o záchranu divize. Další důležitý zápas je čeká za týden v Roudnici. Nyní je tým ve čtrnáctičlenné skupině na 11.místě a má náskok 3 body na sestupovou příčku.

BLŠANY MLADŠÍ ŽÁCI – FK Ústí nad Labem 2:4 (divize)

Na lídra tabulky naši kluci nestačili a podlehli. Na 4.místě tabulky zůstávají už jen o skóre, navíc za týden je čeká opět těžký zápas, jedou do Roudnice.

BLŠANY MLADŠÍ ŽÁCI „B“ – FK Louny „B“ 5:1 (okresní přebor)

neoficiální výsledek

BLŠANY STARŠÍ PŘÍPRAVKA – Siad Bílina -:- (-:-) (krajský přebor)

zápas se zatím nehrál