Starší dorost opět vyhrál, B-tým mužů se zvedá

Rezerva Blšan hrající v Libočanech se po tragickém začátku sezony rozjela. Tým   porazil Soběchleby a postoupil na nesestupovou 14.pozici. Starší dorost zvládl   těžký zápas na Kladně a dál vede tabulku. Překvapil i „B“ dorost, naopak žáci roli   outsidera potvrdili. Zklamaly obě přípravky.

BLŠANY ?B? – Soběchleby 1:0 (1:0) (krajský přebor)

Vzestup formy potvrdil tým, který sice už není ve správě Blšan, ale stále nese náš název a hrají za něj mnozí fotbalisté Chmelu, především mladí. Jedinou branku utkání vstřelila posila z A-týmu, Ondřej Šiml, který nemohl nastoupit za A-mužstvo z důvodu vykartování. V krajském přeboru už nejsou poslední, dostali pod sebe jak Litoměřice, tak Proboštov. Za týden v Kadani mohou vzestup formy prokázat…

Kladno „B“ – BLŠANY STARŠÍ DOROST ?A? 0:2 (-:-) (divize)

Velmi silného soupeře zdolali naši dorostenci v teplém nedělním odpoledni a po zásluze dál vedou tabulku dorostenecké divize. Naše pozice se ale přiliš neupevnila- vyhrálo i druhé Ústí, třetí Děčín a také čtvrtá Roudnice. My ovšem měli nejtěžšího protivníka. Za týden přijede do Blšan Junior Praha a proti němu je vítězství nutností. S ohledem na rozlosování ve zbytku podzimní části sezony má tým velikou šanci, že přezimuje na první, postupové, pozici. Náskok na silné Ús t í nad Labem je ale jen slabý, navíc Ústí má v zádech hodně silný mladší dorost, naši mladší dorostenci tak dobrých výsledků nedosahují, takže doplňování kádru na jaro bude pro Ústí snažší.

Aktuální situace v tabulce: 1.BLŠANY 27 bodů, 2. Ústí 25 bodů, 3.Děčín 24 bodů 4.Roudnice 20 bodů….

Kladno „B“ – BLŠANY MLADŠÍ DOROST ?A" 3:2 (2:1) (divize)

Mladší dorostenci jsou nadále na 5.místě tabulky se 17 body, jejich dnešní soupeř se dotáhl na rozdíl jediného bodu. Na čtvrté Karlovy Vary už je ztráta významných 6 bodů.

BLŠANY STARŠÍ DOROST ?B? – Siad Most „B“ 2:1 (krajský přebor)

Nečekané tři body vybojovali naši fotbalisté proti týmu, který ještě před zápasem vedl tabulku. Chmelaři se tak posunuli na sedmé místo tabulky se 16 body.

BLŠANY MLADŠÍ DOROST ?B? – Siad Most „B“ 0:1 (krajský přebor)

Naši svěřenci prohráli po dlouhé řadě sedmi vítězných zápasů a jsou nadále na 5.místě s 21 body.

Meteor Praha – BLŠANY STARŠÍ ŽÁCI 2:1 (divize B st. žáků)

Porážka je očekávání, domácí byli jasnými favority, vedou tabulku a útočí na postup. Navíc jim do karet hrál povrch, umělá tráva našim fotbalistům nevyhovuje, protože jí nemáme v tréninkovém areálu. Žáci jsou v tabulce desátí s 11 body.

Meteor Praha – BLŠANY MLADŠÍ ŽÁCI 0:0 (divize B ml. žáků)

Tato remíza je pro naše hráče velkým úspěchem, domácí vedou tabulku a měli výhodu domácího prostředí i pro nás nezvyklé umělé trávy. S 22 body jsou blšanští na 5.místě tabulky.

Podbořany – BLŠANY MLADŠÍ ŽÁCI „B“ 0:3 (okresní přebor ml. žáků)

Louny „B“ – BLŠANY MLADŠÍ ŽÁCI „B“ 4:8 (okresní přebor ml. žáků)

Čtvrteční vložené kolo i nedělní utkání naši hráči vyhráli. V tabulce jsou druzí, ale jednotlivá mužstva mají různý počet odehraných zápasů.

Bílina – BLŠANY STARŠÍ PŘÍPRAVKA 1:0 (krajský přebor)

Velmi nepříjemná porážka s posledním týmem tabulky. Naši hráči jsou na 8.místě z 12 týmů.

Bílina – BLŠANY MLADŠÍ PŘÍPRAVKA 0:0 (krajský přebor)

Chmel je na 6.místě.

FKCHMELBLSANY.cz | 22.10.2006 0:00 | 445x přečteno