FK CHMEL BLŠANY, FOTBALOVÝ TÝM Z ÚSTECKÉHO KRAJE

Série dorosteneckých vítězství skončila doma

   Mírně oslabený „A“ dorost prohrál průměrnou Admirou Praha, ale tabulku dál   vede s bezpečným náskokem. Zbylá tři dorostenecká mužstva uspěla a vyhrála.   Bohužel, důležitý zápas v boji o záchranu prohráli starší žáci. V neděli v podvečer   prohrálo Béčko mužů v Roudnici.

Roudnice nad Labem – BLŠANY MUŽI ?B? 3:0 (2:0) (krajský přebor)

Další porážka na půdě průměrné Roudnice není ničím překvapivým, Béčko mužů vedené vedením Libočan, které ani nemělo zimní přípravu, nezadržitelně směřuje k sestupu. Na posledním místě tabulky má ztrátu na předposledního už 6 bodů.

BLŠANY STARŠÍ DOROST ?A? – FK Admira Praha 1:2 (1:2) (divize)

Po špatně odehraném zápase přišla druhá porážka v sezoně, naposledy tým prohrál hned v prvním kole. V zápase chybělo štěstí v zakončení, a tak soupeř trestal všechna naše zaváhání v obraně. 2 útoky = 2 branky… S fyzicky vyspělejším soupeřem jsme si nedokázali poradit, vrátil nám podzimní porážku v Praze. Částečnou omluvou za výsledek může být absence dvou opor týmu, Süssera a Trupa, kteří jeli den předtím hrát utkání A-týmu mužů v Jihlavě. Věříme, že příští víkend v Sokolově to bude o mnoho lepší…

Mužstvo ale stále bezpečně vévodí tabulce dorostenecké divize. Na prvním místě má náskok pohodlných 11 bodů na Ústí nad Labem a to už do konce soutěže zbývá jen pět zápasů. Postup už týmu určitě neunikne, i když zajištěný ho zatím nemá. Velkou šanci rozhodnou definitivně o postupu má tým příští týden.

Sestava: Brejcha, Horváth, Vlk, Řehák, Hudec – Kuhn, Hofmann, Rulf – Lesniak, Zápotocký, Kyncl střídali: Mašek za Lesniaka, Horváth za Zápotockého, Smékal za Rulfa

Branka: 29. Kyncl

BLŠANY MLADŠÍ DOROST ?A" – FK Admira Praha 4:1 (2:1) (divize)

Mladší dorost pokračuje v jarním famózním tažení bez ztráty jediného bodu a v tabulce je na třetím místě. Příští týden ho čeká těžká zkouška, když jede na půdu druhého Sokolova. Pokud vyhraje, mohl by začít pomýšlet i na konečné druhé místo v divizi.

Hvězda Trnovany – BLŠANY STARŠÍ DOROST ?B? 0:3 (krajský přebor)

Druhé vítězství v řadě si připsal rezervní dorost.V tabulce se posunul do klidného středu a už se nemusí obávat o záchranu. Patří mu již 8.místo.

Hvězda Trnovany – BLŠANY MLADŠÍ DOROST ?B? 2:3 (krajský přebor)

Mladší dorostenci z ročníku 1991 mají na jaře dobrou formu a díky prohře Slovanu Varnsdorf se posunuli už na 4.místo tabulky. Pokud se mu bude dařit i nadále, má do konce sezony ještě reálnou šanci přeskočit v tabulce třetí Neštěmice, na vyšší patra už myslet nemůže.

BLŠANY STARŠÍ ŽÁCI – SK Buldoci Karlovy Vary 1:7 (divize)

Boj o záchranu se starším žákům stále více kopmplikuje, když dostali velký příděl od průměrných Kalrových Varů.V tabulce jsou kluci na 12.místě jen o skóre před Kladnem „B“. Už ze 13.místa tabulky je ale možné sestoupit do přeboru, navíc kluky teď čeká těžký los, už za týden hrají na půdě lídra tabulky, tedy v Praze na Junioru. Situace je vážná.

BLŠANY MLADŠÍ ŽÁCI – SK Buldoci Karlovy Vary 1:1 (divize)

Mladší žáci podobně jako starší zklamali. Sice vybojovali aspoň bod, ale to proti slabému soupeři, který je v tabulce předposlední. Mladí Chmelaři přes tento výsledek zatím udrželi 4.místo v divizi. Ale pokud starší žáci sestoupí, čeká mladší stejný osdu.

BLŠANY MLADŠÍ ŽÁCI „B“ – volno

BLŠANY STARŠÍ PŘÍPRAVKA – FK Litoměřice 1:4 (krajský přebor)

Straší přípravce se bohužel nevydařil zápas tabulkově slabším soupeřem a tým tak poklesl už na 8.místo tabulky přeboru, což není příliš lichotivé.

BLŠANY MLADŠÍ PŘÍPRAVKA – FK Litoměřice 3:2 (krajský přebor)

Benjamínci se posunuli na 5.místo tabulky.

FK Chmel Blšany | 14.5.2007 15:03 | 616x přečteno

Komentáře

Komentáře nejsou pod tímto článkem povoleny.

Všechna práva vyhrazena | FKCHMELBLSANY.cz | info@fkchmelblsany.cz | XHTML | CSS | 18.9.2020 18:13:48