FK CHMEL BLŠANY, FOTBALOVÝ TÝM KRAJSKÉHO PŘEBORU

Přípravka si zařídila turnaj v Berlíně

Walter-Gropius-Cup 2011
  SV Tasmania-Gropiusstadt 1973 e.V. Berlin 
                                  Turnier für F-Junioren
Am Samstag , den 11.6.2011
im Werner-Seelenbinder-Sportpark Neukölln
Beginn: 10:00 Uhr Spielzeit: 1 x 14:00 min Pause: 02:00 min
I. Teilnehmende Mannschaften
Gruppe A  Gruppe B 
1. SV Tasmania I            1. 1.FC Neubrandenburg             
2. VFB Hermsdorf 2. First Vienna FC     
3. VFB Stuttgart 3. Hertha 03 Zehlendorf       
4. 1.FC Norderham 4. Eintracht Norderstedt        
5. Chmel Blsany 5. Rotation Leipzig
6. Rotation Dresden   6. SV 09 Staßfurt  
Gruppe C  Gruppe D 
1. Leipziger SC 1. SV Tasmania II            
2. FSV Waiblingen 2. Lokomotive Leipzig
3. HJK Helsinki 3. Slavia Prag
4. Fortuna Chemnitz 4. BFC Dynamo Berlin
5. 1.FC Union 5. Reinsüd Köln            
6. SC Riesa   6. KSV Baunatal  
II. Spielplan Vorrunde
Nr. Platz Grp. Beginn Spielpaarung Ergebnis  
1 1 A 10:10 SV Tasmania I            - VFB Hermsdorf   :   1
2 2 A 10:10 VFB Stuttgart - 1.FC Norderham   :   2
3 3 B 10:10 1.FC Neubrandenburg              - First Vienna FC        :   3
4 4 B 10:10 Hertha 03 Zehlendorf         - Eintracht Norderstedt           :   4
5 1 C 10:26 Leipziger SC - FSV Waiblingen   :   5
6 2 C 10:26 HJK Helsinki - Fortuna Chemnitz   :   6
7 3 D 10:26 SV Tasmania II             - Lokomotive Leipzig   :   7
8 4 D 10:26 Slavia Prag - BFC Dynamo Berlin   :   8
9 1 A 10:42 Chmel Blsany - Rotation Dresden   :   4
10 2 A 10:42 SV Tasmania I            - VFB Stuttgart   :   3
11 3 B 10:42 Rotation Leipzig - SV 09 Staßfurt   :   2
12 4 B 10:42 1.FC Neubrandenburg              - Hertha 03 Zehlendorf           :   1
13 1 C 10:58 1.FC Union - SC Riesa   :   8
14 2 C 10:58 Leipziger SC - HJK Helsinki   :   7
15 3 D 10:58 Reinsüd Köln             - KSV Baunatal   :   6
16 4 D 10:58 SV Tasmania II             - Slavia Prag   :   5
17 1 A 11:14 VFB Hermsdorf - Chmel Blsany   :   1
18 2 A 11:14 1.FC Norderham - Rotation Dresden   :   2
19 3 B 11:14 First Vienna FC      - Rotation Leipzig   :   3
20 4 B 11:14 Eintracht Norderstedt         - SV 09 Staßfurt   :   4
21 1 C 11:30 FSV Waiblingen - 1.FC Union   :   5
22 2 C 11:30 Fortuna Chemnitz - SC Riesa   :   6
23 3 D 11:30 Lokomotive Leipzig - Reinsüd Köln               :   7
24 4 D 11:30 BFC Dynamo Berlin - KSV Baunatal   :   8
Walter-Gropius-Cup 2011
II. Spielplan Vorrunde (Fortsetzung)
Nr. Platz Grp. Beginn Spielpaarung Ergebnis  
25 1 A 11:46 Chmel Blsany - SV Tasmania I              :   4
26 2 A 11:46 VFB Hermsdorf - 1.FC Norderham   :   3
27 3 B 11:46 Rotation Leipzig - 1.FC Neubrandenburg                :   2
28 4 B 11:46 First Vienna FC      - Eintracht Norderstedt           :   1
29 1 C 12:02 1.FC Union - Leipziger SC   :   8
30 2 C 12:02 FSV Waiblingen - Fortuna Chemnitz   :   7
31 3 D 12:02 Reinsüd Köln             - SV Tasmania II               :   6
32 4 D 12:02 Lokomotive Leipzig - BFC Dynamo Berlin   :   5
33 1 A 12:18 Rotation Dresden - VFB Stuttgart   :   1
34 2 A 12:18 SV Tasmania I            - 1.FC Norderham   :   2
35 3 B 12:18 SV 09 Staßfurt - Hertha 03 Zehlendorf           :   3
36 4 B 12:18 1.FC Neubrandenburg              - Eintracht Norderstedt           :   4
37 1 C 12:34 SC Riesa - HJK Helsinki   :   5
38 2 C 12:34 Leipziger SC - Fortuna Chemnitz   :   6
39 3 D 12:34 KSV Baunatal - Slavia Prag   :   7
40 4 D 12:34 SV Tasmania II             - BFC Dynamo Berlin   :   8
41 1 A 12:50 Rotation Dresden - VFB Hermsdorf   :   4
42 2 A 12:50 VFB Stuttgart - Chmel Blsany   :   3
43 3 B 12:50 SV 09 Staßfurt - First Vienna FC        :   2
44 4 B 12:50 Hertha 03 Zehlendorf         - Rotation Leipzig   :   1
45 1 C 13:06 SC Riesa - FSV Waiblingen   :   8
46 2 C 13:06 HJK Helsinki - 1.FC Union   :   7
47 3 D 13:06 KSV Baunatal - Lokomotive Leipzig   :   6
48 4 D 13:06 Slavia Prag - Reinsüd Köln               :   5
49 1 A 13:22 Rotation Dresden - SV Tasmania I              :   1
50 2 A 13:22 VFB Hermsdorf - VFB Stuttgart   :   2
51 3 B 13:22 SV 09 Staßfurt - 1.FC Neubrandenburg                :   3
52 4 B 13:22 First Vienna FC      - Hertha 03 Zehlendorf           :   4
53 1 C 13:38 SC Riesa - Leipziger SC   :   5
54 2 C 13:38 FSV Waiblingen - HJK Helsinki   :   FKCHMELBLSANY.cz | 6.6.2011 14:26 | 675x přečteno

Komentáře

Komentáře nejsou pod tímto článkem povoleny.

Všechna práva vyhrazena | FKCHMELBLSANY.cz | info@fkchmelblsany.cz | XHTML | CSS | 29.6.2017 7:33:15