Příprava začala s problémy, úvodní zápas zrušen

Od pondělí se torzo blšanského týmu připravuje na novou sezonu, přestože zatím   není jasné, jaká soutěž se v ní bude v Blšanech hrát. Konečné a definitivní   rozhodnutí padne v pondělí 9. července.

V pondělí 2.7. se tým sešel poprvé, ovšem z důvodu malého počtu hráčů se tak stalo v Mostě. Dočasným trenérem je pan Štefko, který vedl na jaře mosteckou juniorku v divizi. Tým je složen dílem z našich kmenových hráčů, dílem z dorostenců a dílem z hráčů Mostu, u nichž se předpokládá pokračování pobytu v Blšanech. Jenže v úvodu přípravy potkalo mužstvo několik zranění a v důsledku malého počtu připravených hráčů byl zrušen první plánovaný zápas přípravy s Varnsdorfem, který se měl hrát tuto sobotu 7.7.. Upozorňujeme tedy fanoušky, aby na utkání nejezdili.

Stále probíhá čekání na verdikt arbitrážní komise ČMFS, která bude rozhodovat o neudělení či udělení licence pro druhou ligu. V případě jejího udělení je vše připraveno k plnému zahájení přípravy na druhou ligu a urychlenému posílení týmu, existují dohody o zabezpečení hráčského kádru ze strany prvoligových klubů formou hostování. Neudělení licence by otevřelo otázky ohledně budoucnosti, které by museli v krátké době vyřešit akcionáři Blšan. Nicméně panuje přesvědčení, že i třetiligovou soutěž bychom byli schopni kvalitně odehrát, s touto alternativou se samozřejmě také musí počítat a počítá, protože rozhodnutí ČMFS je nejisté.

Náš klub se snaží doložit svou způsobilost k hraní druhé ligy. V pondělí 9.7. bude definitivně jasno.

FKCHMELBLSANY.cz | 4.7.2007 20:25 | 485x přečteno