Pivaři rozhodnou, kam ještě přijdou sponzorské peníze.

Pivní značka Louny vyhlásila Lounské sportovní volby, ve kterých mají všichni dospělí obyvatelé Lounska možnost rozhodnout o tom, které kluby značka Louny finančně podpoří. Vyplněné volební lístky budou moci voliči vhazovat dovolebních uren v označených hospodách v okrese Louny. První kolo voleb začne 1. listopadu a bude trvat 15 dní. Druhé bude záhájeno 21. prosince a potrvá do 3. ledna. Ve 2.kole bude už jen 8 klubů, které dostanou v 1. největší počet hlasů Čtyři s největším počtem hlasů v 2. kole získají sponzorský dar značky Louny ve výši 100 000,–Kč. Výsledky sportovních voleb budou oznámeny do konce ledna 2010.

FKCHMELBLSANY.cz | 2.11.2009 14:00 | 518x přečteno