FK CHMEL BLŠANY, FOTBALOVÝ TÝM Z ÚSTECKÉHO KRAJE

Několik vět...

   Ještě jednou se vracíme k nedělnímu zápasu s Buldoky – tentokrát tradičním komentářem Jaromíra Hykla.

Těšil jsem se, že budeme mít 21.10. po obědě čtrnáct bodů. Dva zápasy doma ? bez bodu a skóre 0 : 9. Co dodat? Zklamání, hlavně to s Buldoky. Stálý scénář a pouze průměrný výkon, se kterým se nedá žádný kloudný výsledek uhrát. Bohužel, do šedi průměru zapadl i Patrik Gedeon, do kterého jsme vkládali tolik nadějí. Možná je to tím zraněním, nerozehraností. Nevím, ale srovnání s naším bývalým hráčem Karlem Tichotou prohrál. Doufám, že jeho výkon půjde nahoru a i on sám bude spokojenější s předvedeným výkonem. Tentokrát asi moc spokojený nebyl. Jsme na tom zase tak, že jsme rádi když neprohrajeme moc. A to je špatně. Jedině maximální vypětí a jedině 100% nasazení může přinést body na naše konto, které je, přiznejme si, mizerně nízké. Potřebujeme každý bodík k tomu, aby bylo na jaře vůbec ještě cenu o něco bojovat. Předpokládám samozřejmě, že po skončení podzimu dojde k posílení mužstva a ke kvalitní zimní přípravě. Bez toho se pravděpodobně liga v Blšanech neudrží. Jsem zvědav, k jakému závěru dojde avizovaná schůzka vedení. Chtěl bych na tom jednání být?

K samotnému nedělnímu zápasu nemám co napsat. Bylo by to jenom opakování toho, co již bylo mnohokrát vyřčeno. Penalta byla dosti sporná, to je fakt. Buldoci, bohužel, byli opět ze soupeřů, kterého vstřelená branka vysadila na koně. Ale když se naši kluci ani pořádně za celý zápas nedostanou do tlaku a nevytvoří si trvalou převahu – co můžeme chtít. Rozhodčí pak nemá ani šanci něco podobného písknout pro domácí. Při každém rohu, který Tichota kopal, docházelo k velkému ohrožení naší branky. Nedivím se, že druhá rozhodující branka padla po této standardce. Na rozhodčího se zlobit nemůžeme, tentokrát to nebyl on, kdo se podílel na naší porážce. Škoda, že vydržíme hrát pouze nějakých dvacet minut v prvním poločase a pak na konci zápasu, kdy už je zpravidla o výsledku rozhodnuto. No a nebýt Zachardy ? myslím, že bychom se neradovali ani z toho, že jsme tentokrát zase tolik neprohráli. Ale stejně zase máme výhodu oproti fanouškům jiných mužstev. Vím, že jsme ostudnou porážku Slávie v Lize mistrů určitě dokázali lépe strávit než ostatní fandové. Nás už podobné výsledky jako je třeba 0 : 7 moc nevykolejí! No ne?

Už jsem někdy letos psal, že tahle část sezóny je o čekání. My fanoušci pořád na něco čekáme a platí to i nadále. Tentokrát si myslím, že čekáme toužebně na 18.listopad, kdy podzim v ČFL končí? Výhoda je v tom, že tohle je jistota. Toho, že liga skončí, se určitě dočkáme. Přejme si, že skončí jenom její podzimní část a že to nebude pro Blšany konec definitivní.

FKCHMELBLSANY.cz | 24.10.2007 12:40 | 674x přečteno

Komentáře

Komentáře nejsou pod tímto článkem povoleny.

Všechna práva vyhrazena | FKCHMELBLSANY.cz | info@fkchmelblsany.cz | XHTML | CSS | 22.7.2019 18:11:09