Na Tipsport Cupu jsme ani na závěr nevyhráli

Dnes Blšany nastoupily proti Mostu. Ten se slepenou sestavou (na vině jsou   zranění), ale zato s novou posilou v podobě Vozábala ze Slovácka, toho moc   nepředvedl, ale k vítězství mu to stačilo.

Utkání začalo v 11 hodin dopoledne. Naši borci nastoupili bez Novotného, Pilaře, Bogdanova a Oboyi. První půle nám přinesla nic moc záživný fotbal, při kterém jsme dobře bránili a Most se trápil. V závěru poločasu přišel první gólový moment zápasu, kdy využil Alex Mendy nedorozumění naší obrany s brankářem Svobodou a vstřelil gól.

Vstřelený gól vyústil po přestávce v tlak Mostu, který ho ale nedokázal využít.

V poločase udělal trenér Bičovský změnu a na hriště přišel místo „Pejska“ Psohlavce mladý útočník Jan Klasna. Změna se mu skoro vyplatila, protože Klasna běžel dvakrát sám na brankáře hostí Vaniaka, ale pokaždé bez úspěchu. Na druhé straně na sebe upozornil Martin Vozábal, který mohl zvýšit, ale náš brankář ho vychytal.

Pár minut před koncem utkání naši hráči udělali chybu a Gašparík zvýšil na 2:0 pro Most. I přes obdržené branky předvedl solidní výkon gólman Svoboda, který tak napravil dojem ze svého posledního vystoupení, když se mu před týdnem nepovedl zápas s Krčí.

Když utkání skončilo, trenér litoval chyb v obraně ke konci obou poločasů a jako vždy neproměněných šancí, které se zdají být achilovou patou našeho mužstva.

Naše mužstvo skončilo tedy na turnaji poslední ve skupině C s pouhým jedním bodem za remízu s Teplicemi.

Tipsport Cup, 3.2.2007, sobota, 11:00

FK Chmel Blšany – Siad Most 0:2 (0:1)

BRANKY: 42. Mendy, 86. Gašparík.
Sestavy :
Blšany: Svoboda ? Süsser, Zacharíáš, Jamrich (46. Poláček), Benko ? Tavars (68. Bednář), Jedinák, Šiml, Krejčík (68. Béreš) ? Psohlavec (46. Klasna), Kožíšek. Trenér Přemysl Bičovský.

Most: Vaniak ? Krejčí, Procházka, Hainault, Suchý (55. Trubila) ? Macek, Pikl, Vozábal, Mendy ? Gašparík, Jeslínek (46. Jendruščák). Trenér Zdeněk Ščasný.

FKCHMELBLSANY.cz | 3.2.2007 18:05 | 436x přečteno