Místo ligy prohra s Žižkovem

Žižkov Dnes od 11 hodin jsme prohráli 1:2 přípravné utkání v pražském Braníku na umělé trávě s Viktorií Žižkov. Zápas byl náhradní variantou za odložené ligové utkání v Brně.

Zápas byl jednoznačně v našich rukou, po celou dobu jsme hráli aktivněji, ale zápas jsme si prohráli sami, naši útočníci selhali ve stoprocentních šancích.
Do vedení jsme se dostali v 7. minutě, žižkovského brankáře překonal Jan Vorel. Do poločasu jsme hubený náskok drželi, avšak branku „do šatny“ v 45. minutě nám dal Richard Kalod. Obrat zařídil v 60. minutě ještě na podzim blšanský záložník Jakub Hottek, stejně jako v případě prvního gólu i tentokrát po standartní situaci. V 66. minutě trenér Bílek naprosto „překopal“ sestavu, na hřišti zůstal ze základní sestavy pouze Petr Trapp. Nutno však říci, že 10 nových hráčů nehrálo o nic hůře, žádnou branku již nedostali, bohužel však ani nedali. Ze sestav jde vypozorovat pravděpodobnou sestavu v dalším zápase, vyjma Polodny, který má virozu a Devátého, který si bude odpykávat trest za 4. žlutou kartu v sezoně, se hrálo ve stejném složení jako v derby s Mostem. Naopak v první, základní sestavě se objevili Broschinský a Volek, který v lize pouze střídal.

FK Viktoria Žižkov – FK Chmel Blšany 2:1 (1:1)

Branky: 45. Kalod, 60. Hottek – 7. Vorel Sestava Blšan do 65. minuty: Slavík – Broschinský, Müller, Vorel, Krejčí – Volek, Trapp, Brunclík, Šindelář – Pešír, Zeher.
Sestava Blšan od 66. minuty: Buček – Michal, Šourek, Süsser, Loos – Bednář, Trapp, Devátý, Krejčík – Klasna, Kacafírek

FK Chmel Blšany | 14.3.2006 17:07 | 707x přečteno