FK CHMEL BLŠANY, FOTBALOVÝ TÝM Z ÚSTECKÉHO KRAJE

Martin Müller se vrací!

Po půlročním hostování v japonském Kobé se do týmu vrací obránce Martin Müller.

Před rokem a půl k nám hráč zamířil z pražské Slavie. V pražském klubu se nedohodl na smlouvě a rozhodl se odejít, ze všech zájemců se rozhodl pro Blšany. Tehdejší přestup byl poměrně kontroverzní, společně s Filipem Dortem je měl koupit druholigový Slovan Bratislava a obratem je poslat na hostování do našeho klubu. Oběma hráčům v jejich klubech (Müller-Slavia a Dort-Sparta) vypršely smlouvy a byli tedy volní. Zatímco však mezi českými kluby se platí i tak odstupné, v Evropě je volný fotbalista k mání zdarma. ČMFS však odmítl hostování uznat, jelikož hráči nepůsobili v Bratislavě alespoň 6 měsíců. Nakonec se vše urovnalo vzájemnou dohodou všech zůčastněných klubů.
V Blšanech odehrál 23 zápasů v základní sestavě a nasbíral 2070 minut-nechyběl tedy ani 1 minutu. Vstřelil 1 branku (na podzim proti Brnu,zajistil tím remízu) a obdržel 5 žlutých karet. Po sezoně však po Müllerovi zatoužil Pavel Řehák, tehdejší trenér japonského Vissel Kobé, které hrálo J-League. Brzy nato uspěl v zdravotních testech a vydal se na hostování.

Půlroční angažmá v klubu,kde v minulé sezoně působili i asistent trenéra Pavel Trávník, Pavel Horváth a Ivo Ulich, se však příliš nepovedlo. Klub vyhrál pouze 4-krát, 9-krát remizoval a 21-krát prohrál(!). Skore se zastavilo na 30:67. Sestup byl tedy nevyhnutelný, s 21 body skončil tým poslední. Tým nakonec nevyužil opci a Müller se tedy stěhoval zpět do Blšan.

Týmové foto japonského klubu Vissel Kobé Vissel Kobé Ve 3. řadě 3. zprava stojí Martin Müller,ve 2. řadě 3. zprava je Pavel Horváth,napravo od něj vidíte asistenta trenéra Pavla Trávníka. Ivo Ulich sedí v dolní řadě zcela vpravo,prostředku sedí trenér Pavel Řehák.

Odkaz na moderní stadion týmu Vissel Kobé : http://www.stadiumguide.com/kobe.htm

FKCHMELBLSANY.cz | 11.1.2006 19:01 | 681x přečteno

Komentáře

Komentáře nejsou pod tímto článkem povoleny.

Všechna práva vyhrazena | FKCHMELBLSANY.cz | info@fkchmelblsany.cz | XHTML | CSS | 16.7.2020 19:01:12