Litol začala sezonu remízou v Blšanech

Blšany – V premiérovém utkání letošní sezony hráli divizní fotbalisté Litole na trávníku Blšan, odkud si přivezli remízu. Bod ze hřiště soupeře se vždycky cení.

Blšany – Litol 2:2

Hostující fotbalisté vedli v prvním poločase už dvoubrankovým rozdílem, nakonec se ale týmy o bod podělily. Litol stlačila své dvě trefy do tří minut. Ve 36. minutě byl v pokutovém území domácích faulován útočník Ježek a zkušený Adam Petrouš penaltu proměnil. Uběhly pouhé tři minuty a Litol se radovala podruhé. Ježek vystihl malou domů a ve skluzu poslal míč do sítě podruhé. Ovšem domácí stačili do poločasu snížit, když se trefil Klinka. Po změně stran už padla jediná branka, kterou dal další exligista Pilař. Domácí byli ve druhém dějství lepším týmem, ale změna skóre už nenastala. Celkem hrálo v domácím dresu sedm exligistů – Klíma, Siegel, Pilař, Šmejkal, Josef Němec, Šmerda a Klinka.

Branky: 41. Klinka, 75. Pilař – 36. Petrouš (z PK), 39. Ježek. Rozhodčí: Paták. ŽK: 1:4. Diváci: 300. Poločas: 1:2.
Litol: Rathouský – Helmich, Petrouš, Bodlák, Jareš – Šusta (66. Fér), Bohdan, Novotný (28. Urban, Černý – Sosnovský, Ježek.

FKCHMELBLSANY.cz | 12.8.2011 16:36 | 473x přečteno