Krásné počasí, ale ještě hezčí fotbal

Za krásného velikonočního dopoledne se odehrál na Blšanském stadionu zápas, který sváteční tempo rozhodně nepřipomínal.

Naposledy se hrál domácí zápas v neděli, ale rozloučení stálo za to. Domácí začali velmi aktivně a už v 9. minutě po ukázkovém „ťukesu“ našich hráčů jsme se mohli radovat z golu, který na dvakrát dotlačil do sítě Jiří Trojan (1:0). Hosté se ještě nevzpamatovali a hoši v bílém už zahrávali roh po kterém následoval cent do vápna a hlavou nikým nehlídán zvyšoval znovu Jiří Trojan v 12. minutě na 2:0. Trojan hrál pravého obránce mimochodem.

Poté začali hosté rychlými míči překonávat naši obranu a po jedné takové akci padl v 14. minutě gol i do domácí branky, když po levé straně utekl hráč a nahrával do středu (2:1).

Zakončením aktivního prvního poločasu v golech byla už 21.minuta, když po zblokované střele Sigla zvyšoval střelou k tyči Tomáš Vlček už na 3:1. Ve druhém poločase už Chmelaři kontolovali hru a nedopustili žádnou změnu výsledku. Divák co zavítal na dnešní zápas si musel určitě spravit chuť z barvení vajíček a úklidu. Přeji veselé velikonoce. Petr Menzel.

FK Blšany – Český Brod 3:1 (3:1)

Branky : 9,12.Trojan, 21. Vlček – 15.M. Kopecký.

Rozhodčí Chládek ? Tereba, Kalenda. ŽK 0:3 (Margolius, Sháněl, Mrázek), 588 diváků.

FKCHMELBLSANY.cz | 12.4.2009 19:24 | 588x přečteno