FK CHMEL BLŠANY, FOTBALOVÝ TÝM KRAJSKÉHO PŘEBORU

Konečné tabulky mládeže ročníku 2005/2006

FK Chmel Blšany Nabízíme vám konečné tabulky mládežnických týmů Blšan po sezoně 2005/2006. Omluvte horší přehlednost, z časových důvodů jsme tabulky jen kopírovali, tedy nepřepisovali ručně do podoby našich stránek. Děkujeme za pochopení.

V tabulkách je u každého týmu uvedeno:

Pořadí, tým, počet zápasů, výhry, remízy, prohry, skóre, body (tab. pravdy)

Starší dorost „A“ – Česká liga

1. Slavia Praha B 30 22 4 4 84:32 70 ( 25)
2. Bohemians 1905 30 21 4 5 84:27 67 ( 22)
3. Jablonec 97 30 17 5 8 75:48 56 ( 11)
4. Sparta Praha B 30 14 9 7 60:39 51 ( 6)
5. Liberec 30 13 9 8 54:35 48 ( 3)
6. České Budějovice B 30 14 5 11 53:42 47 ( 2)
7. Mladá Boleslav 30 14 3 13 52:47 45 ( 0)
8. AS Pardubice 30 14 2 14 62:56 44 ( –1)
9. Viktoria Plzeň B 30 12 4 14 35:55 40 ( –5)
10. Motorlet Praha 30 10 7 13 51:60 37 ( –8)
11. Meteor Praha 30 9 8 13 31:47 35 (-10)
12. Hradec Králové B 30 9 7 14 34:50 34 (-11)
13. SIAD Most 30 10 4 16 34:42 34 (-11)
14. Blšany 30 9 5 16 36:63 32 (-13)
15. Nový Bydžov 30 8 6 16 36:58 30 (-15)
16. Chomutov 30 1 4 25 17:97 7 (-38)

Mladší dorost „A“ – Česká liga

1. Bohemians 1905 30 22 3 5 70:29 69 ( 24)
2. Slavia Praha B 30 20 7 3 66:19 67 ( 22)
3. Sparta Praha B 30 20 4 6 83:39 64 ( 19)
4. AS Pardubice 30 14 8 8 58:30 50 ( 5)
5. Liberec 30 16 2 12 42:43 50 ( 5)
6. Viktoria Plzeň B 30 14 6 10 76:50 48 ( 3)
7. Jablonec 97 30 14 5 11 44:37 47 ( 2)
8. České Budějovice B 30 12 8 10 51:41 44 ( –1)
9. Mladá Boleslav 30 13 5 12 40:39 44 ( –1)
10. Meteor Praha 30 11 8 11 45:48 41 ( –4)
11. Motorlet Praha 30 11 7 12 43:42 40 ( –5)
12. Hradec Králové B 30 9 7 14 40:47 34 (-11)
13. Nový Bydžov 30 9 6 15 33:44 33 (-12)
14. SIAD Most 30 7 3 20 33:64 24 (-21)
15. Blšany 30 4 6 20 28:72 18 (-27)
16. Chomutov 30 0 3 27 15:123 3 (-42)

Starší dorost „B“ – divize B

1. Teplice B 26 23 1 2 94:24 70 ( 31)
2. Bohemians 1905 B 26 18 3 5 72:28 57 ( 18)
3. VOŠ a SOŠ Roudnice n.L. 26 18 1 7 70:42 55 ( 16)
4. Kladno B 26 16 5 5 51:28 53 ( 14)
5. Libuš 26 13 7 6 54:33 46 ( 7)
6. Čelákovice 26 11 7 8 63:56 40 ( 1)
7. Junior Děčín 26 12 3 11 82:64 39 ( 0)
8. Sokolov 26 9 4 13 50:52 31 ( –8)
9. K. Vary-Dvory 26 8 6 12 52:52 30 ( –9)
10. Rakovník 26 9 2 15 44:67 29 (-10)
11. Blšany B 26 8 3 15 28:51 27 (-12)
12. Neratovice 26 6 4 16 35:59 22 (-17)
13. Slaný 26 4 4 18 35:72 16 (-23)
14. Toužim 26 1 2 23 22:124 5 (-34)

Mladší dorost „B“ – divizi B

1. Bohemians 1905 B 26 22 3 1 93:12 69 ( 30)
2. Čelákovice 26 20 0 6 83:41 60 ( 21)
3. Teplice B 26 17 4 5 75:21 55 ( 16)
4. Kladno B 26 13 8 5 55:25 47 ( 8)
5. Blšany B 26 14 5 7 62:34 47 ( 8)
6. Sokolov 26 12 4 10 44:34 40 ( 1)
7. K. Vary-Dvory 26 11 6 9 46:47 39 ( 0)
8. Libuš 26 10 4 12 40:42 34 ( –5)
9. Rakovník 26 9 6 11 36:47 33 ( –6)
10. VOŠ a SOŠ Roudnice n.L. 26 9 3 14 43:42 30 ( –9)
11. Neratovice 26 5 4 17 33:61 19 (-20)
12. Junior Děčín 26 3 9 14 40:65 18 (-21)
13. Slaný 26 5 3 18 28:82 18 (-21)
14. Toužim 26 1 3 22 14:139 6 (-33)

Starší žáci – divize B

1. Sokolov 22 16 3 3 54:26 51 ( 18)
2. K. Vary-Dvory 22 15 2 5 84:39 47 ( 14)
3. Slavia Praha B 22 14 4 4 64:24 46 ( 13)
4. Ústí nad Labem 22 14 3 5 66:21 45 ( 12)
5. Slavoj Podolí 22 13 2 7 42:31 41 ( 8)
6. Neratovice 22 9 3 10 37:34 30 ( –3)
7. Roudnice n.L. 22 7 7 8 29:31 28 ( –5)
8. FŠ Most 22 6 7 9 32:57 25 ( –8)
9. Blšany 22 5 7 10 36:50 22 (-11)
10. Junior Děčín 22 6 4 12 27:41 22 (-11)
11. Union Cheb 2001 22 2 3 17 13:72 9 (-24)
12. Česká Lípa 22 2 1 19 25:83 7 (-26)

Mladší žáci – divize B

1. Slavia Praha B 22 20 1 1 95:14 61 ( 28)
2. Ústí nad Labem 22 17 1 4 62:22 52 ( 19)
3. Sokolov 22 16 1 5 95:40 49 ( 16)
4. K. Vary-Dvory 22 16 1 5 92:29 49 ( 16)
5. Neratovice 22 15 2 5 46:25 47 ( 14)
6. Junior Děčín 22 9 1 12 36:43 28 ( –5)
7. Blšany 22 7 4 11 52:62 25 ( –8)
8. FŠ Most 22 6 1 15 19:61 19 (-14)
9. Union Cheb 2001 22 5 3 14 23:70 18 (-15)
10. Slavoj Podolí 22 4 3 15 24:54 15 (-18)
11. Roudnice n.L. 22 5 0 17 29:64 15 (-18)
12. Česká Lípa 22 2 2 18 17:106 8 (-25)

Starší přípravka – přebor Ústeckého kraje

1. Ravel Ústí 22 17 2 3 91:29 53 ( 20)
2. Jun.Teplice 22 16 1 5 98:43 49 ( 16)
3. Blšany 22 15 1 6 104:50 46 ( 13)
4. FC Chomutov 22 11 5 6 49:38 38 ( 5)
5. FŠ Most 22 11 1 10 69:59 34 ( 1)
6. SIAD Most 22 10 3 9 53:46 33 ( 0)
7. Bílina 22 9 5 8 35:40 32 ( –1)
8. Roudnice 22 8 2 12 42:52 26 ( –7)
9. Louny 22 8 2 12 48:74 26 ( –7)
10. Neštěmice 22 5 5 12 37:68 20 (-13)
11. Litoměřice 22 4 5 13 28:72 17 (-16)
12. Souš 22 1 2 19 22:105 5 (-28)

Mladší přípravka – přebor Ústeckého kraje

1. Jun.Teplice 22 19 1 2 125:33 58 ( 25)
2. Roudnice 22 16 3 3 108:45 51 ( 18)
3. Ravel Ústí 22 16 3 3 88:37 51 ( 18)
4. Litoměřice 22 12 3 7 64:46 39 ( 6)
5. SIAD Most 22 10 4 8 59:44 34 ( 1)
6. Louny 22 9 2 11 58:90 29 ( –4)
7. Neštěmice 22 8 4 10 42:40 28 ( –5)
8. Souš 22 8 1 13 46:76 25 ( –8)
9. Blšany 22 6 6 10 42:69 24 ( –9)
10. Bílina 22 4 4 14 22:69 16 (-17)
11. FC Chomutov 22 4 3 15 26:56 15 (-18)
12. FŠ Most 22 3 0 19 20:95 9 (-24)

  • tabulku maldších žáků „B“ nemáme v kompletní podobě k dispozici, jisté je, že tým soutěž s přehledem vyhrál před Chomutovem „B“, když za celý ročník ani jednou neprohrál.

FKCHMELBLSANY.cz | 20.6.2006 11:32 | 548x přečteno

Komentáře

Komentáře nejsou pod tímto článkem povoleny.

Všechna práva vyhrazena | FKCHMELBLSANY.cz | info@fkchmelblsany.cz | XHTML | CSS | 20.8.2017 23:04:50