Je to marné, je to marné...

Chmelaři utrpěli o víkendu další porážku a tentokrát dokonce debakl 0:6 na   Vyšehradě. Po třech gólech padlo v obou poločasech.

Zápas se vyvíjel naprosto jednoznačně. Blšanský trenér Zákostelský dává stále více šancí dorostencům, aby si osahali mužský fotbal. V utkání na Vyšehradě ale Blšany nepředvedly nic a naopak se nechal vyloučit Klasna, díky čemuž si zařídil volno na příští víkend.

Vyšehrad je jedním ze tří týmů, které jsme dokázali v letoní sezoně porazit, konkrétně to bylo na konci září 2:1. Soupeř nám to však vrátil s úrokem, za který by se nemusel stydět ani Provident Financial.

Zda se podobně lichvářským způsobem zachová i druhý tým, který jsme dokázali v sezoně porazit, tedy FK Kolín, se uvidí následující neděli v Blšanech. Na místě bude také tipovačka, zda bude na zápase přítomno více našich fanoušků, než hráčů soupeře, nebo naopak.

Zatímco mužský blšanský fotbal je až po uši namočený ve fotbalovém srabu, dorost ještě stále živí naději na udržení České ligy. V posledním kole ukopal remízu 0:0 v Plzni, v tabulce je sice předposlední, ale jen o skóre za 14. Příbramí „B“. V konečném účtování 14.místo k záchraně stačit může i nemusí, záleží na situaci v celostátní první dorostencké lize. Tam je zatím vývoj pro nás pozitivní.

Podaří se v letošní sezoně aspoň něco?

FKCHMELBLSANY.cz | 12.5.2008 11:17 | 635x přečteno